“Elvitelre”

Szamos Marcipán Múzeum - Szentendre
Értékelés időpontja: 2018. március 11. mobiltelefonon

A szamos cukrászdában soha sehol nem csalodhatunk és most még tudtam venni mákos bejglit is aminek nagyon örültem!
Itt mindig érdemes egy sutire és egy kávéra megallni

Köszönet neki: EszterR30

Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Be ne menj, annyit mondhatok.

Ha lenne nulla pont, azt kapná.

Poszos, foltos székek, maszatos tányér, piszkos asztal, melyről nekünk kellett a pincér kezébe nyomni - harmadik megjelenésekor- az előző vendég által otthagyott szemetet.
Lsd.fotók.

Tourist trap. Dont go in!
Dirty chairs, and plates, poor cakes and terrible coffee.
Very sloe staff.
For a really high price.

A kiszolgálás lassú, kb. 20 percet vártunk 3 kávéra, illetve 3 sütire.

A sütik maximum középszerűek, a kávé szintén közepes alatti. A tejeskávét 600-700Ft- ért kappuccinó bögrében kaptam, alig volt 2 dl.
Rettenetesen bosszantó és siralmas ezért az árért.
Mindezért 4700-at fizettünk, plusz borravaló (mert nem a pincér lányok tehetnek erről az igénytelenségről, hanem a vezetőség).

Lehangoló. 90-es évek feeling. Csak kiveszik a pénzt a turistacsapdából.
Balaton, 1996.
És a Szamos a nevét adja ehhez???
Fujj.

Köszönet neki: Shhh-Trust-Me-Pet
Értékelés időpontja: 2018. február 4. mobiltelefonon

a cukrászda sajnos kritikán aluli, szombat és vasárnap délután már konkrétan nem volt sütemény! hogyan üzemeljen egy neves cukrászda sütemények nélkül hétvégén csúcsidőben?? és ez nem egyszeri eset volt... nem professzionális, méltatlan a Szamos névhez. a kiszolgálás pedig középszerű, rendszeresen csak két alkalmazott próbálja lefedni a pályát, nem túl sikeresen... sajnálatos

Köszönet neki: maskiy
Értékelés időpontja: 2018. február 4. mobiltelefonon

Nem gondoltam hogy ilyen kritikán aluli a hely.Bár a kommentek magukért beszélnek.Sajnos csak utólag láttam őket,különben biztos nem megyek be!!Az hogy az összes torta elgogyott szombat délután azt nem tudom hova rakni.Étlapról max italt tudtunk rendleni.Néhány linzer közül lehetett választani a pultból,de még ebből a kevésből sem sikerült kihozni azt amit rendletem.

Hát csak így tovább Szamos...

A névhez nem méltó a hely az biztos!

Köszönet neki: PeterFarkas1984
Értékelés időpontja: 2017. december 20.

Szentendre frekventált főutcáján található cukrászda. Nyűgös, kekk pincérek, vasárnapi teltház, semmi segítőkészség. Elavult beltér, elavult étlap. A sütemények szintén retró ízvilággal jöttek. A végösszeg pedig elég magas volt - leginkább az előbb említettek fényében. Sajnos nincs konkurencia, ezért nem számítok változásra...

2  Köszönet neki: janosm389

A következőt megtekintő utazók: Szamos Marcipán Múzeum - Szentendre ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Szamos Marcipán Múzeum - Szentendre? Ossza meg benyomásait!