“igazi magyaros konyha”
Rab Ráby Étterem értékelése

Rab Ráby Étterem
Értékelés időpontja: 2017. december 14.

Szentendre belvárosának autentikus, patinás , igazi magyaros étterme. A nyári kerthelyiség nagyon hangulatos, kiváló konyha , jó kiszolgálás. Érdemes visszatérni.

2  Köszönet neki: eroslaszlo

Értékelés időpontja: 2017. november 9. mobiltelefonon

Aki szeretne nem mindennapi díszletek között egy finom magyaros vacsorát, annak bátran merem ajánlani ezt a helyet, nem fog csalódni.

1  Köszönet neki: Trip741836
Értékelés időpontja: 2017. október 20.

Nem is tudom miért ezt az éttermet választottam vacsorára, már amikor beléptünk azt éreztem, hogy nem biztos, hogy erre vágyom.
Először az étteremről magáról : valaki azt írta, hogy olyan mintha a bolhapiacon lenne - igaz tényleg olyan, szerintem nem csak dekorációs céllal van mindenhol teleakasztva antiknak tűnő holmikkal ( rendőrtányérsapka, rohamsisakok, rengeteg hegedű, stb...), ráadásul egy akármiféle kabátra még árcimke is volt kitéve, szóval ez sztem másodlagos biznisz itt - nyomasztó a hangulata! Az étteremben mindenhol....nem is tudom hogy írjam...kajaszag volt, na ennyit a környezetről .

A pincérek kedvesek voltak, megfelelő figyelmet és gyors kiszolgálást kaptunk.
A megrendelt ételeket hamar megkaptuk és finomak voltak (babgulyás, kacsa, túrós csusza). Az árak nem túlzottak szerintem.
Összességében a nekem nyomasztó hangulat miatt nem fogom újra látogatni, de ez nagyon szubjektív dolog, lehet hogy valakinek bejön ez, nézd meg és döntsd el magad!

1  Köszönet neki: zoltan168
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 18. mobiltelefonon

Kicsit előítélettel ültem be az étterembe, de gondoltam hátha...
Egy somlóit kóstoltam.
A hely olyan, mintha az Ecseri ócskapiacra ültem volna be. Lehet valakinek bejön ez a feeling, nekem nem. A somlói, egy szörnyű gej puding volt.
A sört sem szoktam otthagyni de most sikerült. Viszont a mosdó tiszta volt.
Hogy valami pozitívat is írjak.
Nem lesz továbbra sem a kedvenc helyem.

1  Köszönet neki: TR002
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 10. mobiltelefonon

Házassági évforduló alkalmából foglaltam asztalt, feleségem régóta ki szerette volna már próbálni az éttermet. Foglalásnál egy kedves hölgy teraszos asztalt ígért.
Mikor megérkeztünk az étterembe illemtudóan megálltunk a bejáratnál. Az elviharzó pincér hölgy megkérdezett minket, hogy mit akarunk... és eltűnt. Majd mondtuk, hogy van asztalfoglalásunk a kerthelyiségbe, mire Ő elkezdte forgatni a szemét és az mondta, hogy ott biztos hogy nem, mert nincs hely.
Közben a konyhában hangos anyázás és szítkozódás, üvoltözés hallatszott. A közjáték után kaptunk egy benti asztalt, káosz és kosz vett minket körül. Volt még egy szemforgatás amikor még nem tudtuk, hogy mit szeretnénk, aztán eljöttünk...
Sajnálom, mert az interneten az étlapon ínycsiklandó ételek voltak, mi sajnos nem tudtuk kipróbálni és nem is fogjuk...

Köszönet neki: Gaborjenei

A következőt megtekintő utazók: Rab Ráby Étterem ugyancsak megtekintették

Szentendre, Pest megye

Járt már itt: Rab Ráby Étterem? Ossza meg benyomásait!