“Vigyázat!”
Rab Ráby Étterem értékelése

Rab Ráby Étterem
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Egy fiatal pincérnő szolgált fel, aki a számlázás előtt közölte, hogy a "vendégek (5 fő volt) kértek meg 1-1 jägert és 1 pálinkát, amíg a mosdóban voltam. Nem gondoltam át a dolgot, eszembe sem jutott, hogy ez ne lenne igaz.
Később merült fel a kérdés: a négy, asztalnál maradt vendég közül ketten a ramadán utolsó napján vallásuk szerint nem ihattak, a másik kettő pedig autót vezetett. Ki itta meg akkor a két felest?????

Köszönet neki: lobmann

Értékelés időpontja: 2018. május 9. mobiltelefonon

meleg oszilé meleg viz kicsi ubisali kb annyi volt a kaja is.lassu mint allat es kertem hogy ne fott krumplival hozzak ki a cordon bluet hanem v.k-tel.ennyit nem tudott megjegyezni.erre kihozta mind a kettot az amugy gusztustalan kremplivel.hihetetlen.a cordont petr burggal nem ertitek?!?

Köszönet neki: gerykov
Értékelés időpontja: 2017. december 30. mobiltelefonon

Régi törzshelyem! Egy ú középkorú felszogáló szolgált ki minket. Egy igazi talpraesett szakember. Finomak voltak az ételek. Érdemes ide betérni!

2  Köszönet neki: FarkasElemerAlapito
Értékelés időpontja: 2017. december 15.

Finoman elkészített, szépen tálalt, bőséges vacsorát fogyasztottunk. Gyors kiszolgálás, kedves személyzet. Az ételre várakozás ideje alatt a tulajdonos által összegyűjtött régi használati tárgyakat vettük szemügyre. Különleges, nem mindennapi helyszín ez az étterem.

2  Köszönet neki: maradaneedit
Értékelés időpontja: 2017. december 14.

Szentendre belvárosának autentikus, patinás , igazi magyaros étterme. A nyári kerthelyiség nagyon hangulatos, kiváló konyha , jó kiszolgálás. Érdemes visszatérni.

2  Köszönet neki: eroslaszlo

A következőt megtekintő utazók: Rab Ráby Étterem ugyancsak megtekintették

Szentendre, Pest megye

Járt már itt: Rab Ráby Étterem? Ossza meg benyomásait!