“Csalódás”
Elisabeth Étterem értékelése

Elisabeth Étterem
Milyen alkalomra? Nagy csoportok
Étkezési lehetőségek: Kültéri asztalok
Leírás: Szentendre Fő terén lévő, hagyományos és nemzetközi étterem, kávézó.
Értékelés időpontja: 2018. június 10. mobiltelefonon

A kiszolgálás kritikàn aluli, az ételben szőrszál volt es nagyon sokat kellett várni! A mellettünk levő asztaltól 20 perc után felálltak es elmentek, mert nem foglalkozott velük senki!

Köszönet neki: Zita0810

Értékelés időpontja: 2018. április 9. mobiltelefonon

Nagyon finom ételek és udvarias kiszolgálás.
Kellemes udvar és kerthelyiség. Máskor is szívesen eljövünk ha szentendrére látogatunk.

Köszönet neki: KatalinC100
Értékelés időpontja: 2018. április 2.

Családdal voltunk ebédelni és annak ellenére, hogy a hely tele volt ami egy vendéglátó egységnél általában jó jel, mi csalódottan távoztunk.
Az étellel nem volt különösebb baj, bár a tálaláson lenne mit javítani viszont azt elfogadhatatlannak tartom, hogy a pincér több rendelést is elfelejtett. Nálunk az egyik italt, a mellettünk lévő asztaltól egy brokkoli krémlevest, egy idős házaspár pedig közel 35 percet várt két kávére, annak ellenére, hogy kétszer is szóltak a pincérenek.

Köszönet neki: mynameisbbb
Értékelés időpontja: 2017. október 29.

A fogadtatás szokás szerint nagyon kedves, a kiszolgálás figyelmes, az ételek nagyon finomak, ízletesek voltak.

Köszönet neki: SzenteJ1
Értékelés időpontja: 2017. október 28.

Szentendrén élek, évek óta próbálgatom a helyi éttermeket és ma megállapítottuk a párommal, hogy sajnos nincsen itt olyan étterem amit szívesen ajánlanék bárkinek.
Itt mindig tele van a terasz vendégekkel így úgy gondoltuk hogy nem lesz baj. Bent űltünk le, kedves kiszolgálást kaptunk szinte azonnal, pedig nem egyedül voltunk :)
Miután megrendeltük az ételt, elolvastam mit írnak a tripadvisor kutatói főleg azután érdekelt, hogy az étterem ajtaján a tripadvisor ajánlott étterem feliratot láttam, ezek után aggódni kezdtünk, főleg mikor a szomszéd asztaltól az egyik ételt visszaküldték.... később kiderült hogy a hölgy nem szerette a gombát ami volt az ételben.
Megkaptam a brokkoli krém levest - finom volt, semmi teátrális tálalás, de finom.
Aztán jött a második fogás, gyrostál és csirkemell. A csirkemellhez rendelt steakburgonya délután 3-kor elfogyott, maradt a rizs. A gyrostál nem volt rossz választás, a csirkemell kicsit ízetlen volt, de alapvetően nem volt rossz.
A minket kiszolgáló pincér kedves volt, de hallottam a kollégáját aki minősíthetetlen módon nyilvánult meg a külföldi vendégek előtt, fizetéskor - na ez tragikus, itt Szentendrén ahol ebből élnek, egymást érik az éttermek. Egyik lepusztultabb mint a másik, a pincérek abszolút nem tudnak viselkedni, fogalmuk sincs arról hogy ez egy szakma, szerintem soha nem tanulták, csak úgy beálltak pincérnek. Ez bánt a legjobban mert mindenki azért jön ide hogy legyen egy kellemes napja, amit megkoronáz egy ebéddel! Nem tudok olyan helyet ajánlani az eddigi tapasztalataim szerint ahol ezt tényleg biztonsággal megteheted.

Később bejött egy hangos társaság, szerencsére már végeztünk így nem okozott gondot a mindenkit elnyomó hangoskodás, ez nem az étterem hibája.
Ja, ....itt is találkoztunk a rab ráby pincéreivel ...érdekes.

Egy szóval nem ettünk rosszat és német mércével mérve nem ettünk drágán sem, viszont ha magyar mércével mérem akkor a hely, az asztal tisztasága, stb...nem magyarázta az árszintet.

2  Köszönet neki: zoltan168

A következőt megtekintő utazók: Elisabeth Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Elisabeth Étterem? Ossza meg benyomásait!