“Ár-érték arányban tökéletes.”
Határcsárda Szentendre értékelése

Határcsárda Szentendre
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 5.

Itt"felnőtt adagok", kiváló halételek, hideg sör, meleg fogadtatás várja a betérőt tíztől éjfélig. Mi kéne még? :)

2  Köszönet neki: Mónika V

Értékelés időpontja: 2017. június 21. mobiltelefonon

Fantasztikus hangulat a komp mellett. Kerthelyiseg, kockas abrosz, halaszle es bogracsgulyas, na meg palacsinta.
He ehes vagyok, biztosan ide jovok!!!

1  Köszönet neki: Hopkins J
Értékelés időpontja: 2017. május 23.

Semmi előkelősködés, rendes, magyaros ételek, nagy adagok, kedves, problémamegoldó kiszolgálás. A halászlét kötelező kipróbálni! Nyáron remek kerthelyiség, kilátással a Dunára. Hétvégén ajánlott asztalt foglalni.

Köszönet neki: Ildiko214
Értékelés időpontja: 2017. február 5. mobiltelefonon

Fantasztikus hely. Hatalmas adagok. Kedves személyzet, nem volt foglalásunk mégis megoldották, hogy le tudjunk ülni Isteni ételek!

Köszönet neki: viktorr805
Értékelés időpontja: 2017. január 23. mobiltelefonon

Sokszor voltunk már az étteremben!Halászlé,kenyér,tatárbeefsteak!!!!Csillagos ötös!Ha a helyén kezeljük a csárdát és nem várunk többet,akkor nagy kedvenc lehet belőle!Viszont most szeretnék szólni egy pár szót a vasárnapi ebédről!A felszolgálónk egy igazán mogorva srác volt!Nem értettem miért mogorva?Csak rossz napja van vagy borzalmasan unja ezt az egészet,de az igazat megvallva nagyon rossz volt nézni,ahogy unott arcal kénytelen kelletlen járkáltak a kolleganőjével az étterembe!Lefelé nézve felveszik a rendelést és egy aranyos szavuk nincs senkihez!Biztosan hosszú ideje ezzel foglalkoznak,de ez egy olyan jó hely lehetne,ha erre odafigyelnének,mert hideg volt,kicsit állott szag,a mellékhelyiségben -10 legalább,az asztalok-székek-abroszok 100 évesek,mi mégis szeretjük!Könyörgöm valamit kezdjetek ezzel valamit!Bármit!Aki unja a szakmáját vagy nem szereti miért nem megy mást csinálni?Bármit csak ne ezt!A 4 es azért,mert a helyet szeretjük nagyon!Kérünk szépen egy mosolygós kedves felszolgálót,aki nem utál ott lenni!Köszönjük szépen!

1  Köszönet neki: furlan4

A következőt megtekintő utazók: Határcsárda Szentendre ugyancsak megtekintették

Szentendre, Pest megye

Járt már itt: Határcsárda Szentendre? Ossza meg benyomásait!