“Kellemes ebéd egy békebeli parasztházban ”
Határcsárda Szentendre értékelése

Határcsárda Szentendre
Értékelés időpontja: 2018. február 13. mobiltelefonon

A 11-es főút Leányfalu tábla előtt jobbra.Nagy parkoló könnyű parkolás!Igazi békebeli parasztház,retro csárda berendezés nagyon hangulatos a mai rohanó világban!Ízletes ételek hangulatos tálalás a “nagymama leveses tányérja”mint gyermek koromban nekem feldobta a napom!A pálinka választék lehetne nagyobb,de csak a hely jellege miatt!

Köszönet neki: attila802015

Értékelés időpontja: 2018. január 29. mobiltelefonon

Nagyon finom volt minden,hangulatos hely!
Igazi magyaros csárda,meghitt,régies berendezéssel.
Jó nagy parkolója van,könnyen megközelíthető autóval.

Köszönet neki: Gyöngyi N
Értékelés időpontja: 2017. november 7.

Egyszerű, kedves kiszolgálás, talán kevesen voltak a felszolgálók a vendégekhez képest. Ételek finomak, ízletesek, magyar konyha.

Köszönet neki: nicolas0013
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 20.

Ajánlották nekünk ezt az éttermet, amely nincs túl messze onnan, ahol lakunk. Felkerekedtünk hát, hogy az annyira dícsért halászlét kipróbáljuk. Az első meglepetés akkor ért, amikor megérkeztünk. A kerthelyiség teljesen üres volt, a Duna békésen folydogált a kert alatt, de az étterem szinte tele volt, majd pontosan délre meg is telt.

Az étlap remek étkeket kínál, -megfizethető árakon- az embernek kedve lenne végigenni az egész étlapot, de sajna, tudni kell a határokat.
Maga az étterem Leányfalú és Szentendre határán van (ahogy a nevében is szerepel) s pontosan azt a hangulatot igyekszik adni, -még ilyenkor ősszel is,- amelyet hazánknak ez a két gyöngyszeme nyújt az idelátogatóknak. Elfogult vagyok persze, hiszen én is szentendrei vagyok.

Sajnos a kellemes benyomások itt véget is érnek. A felszolgáló közölte velünk, hogy „a belsőség elfogyott”

Tudnivaló, hogy a belsőség, mint külön tétel, szerepel az étlapon kb 400 Ft.- értékben. Láttam már ilyet, bár ez meglehetős ritkaság, -hogy ne mondjam, arcátlanság,- külön felszámítani azt, ami úgy egyébként jár a halászléhez. Még jó, hogy a haldarabokért nem kérnek külön pénzt.

Kértünk tehát belsőséget, de nem kaptunk. Ez volt az első hiba.
Maga a ponty kimondottan pocsolyaízű volt,-második hiba.
A halászlé pedig nem volt elég sűrű, érezhetően fel volt hígitva, és ízetlen volt, -harmadik hiba.

Vándor, ki erre jársz. Térj be nyugodtan a Határcsárdába, de az Istenért, ne kérj halászlét.

4  Köszönet neki: 20g_lp
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 5.

Itt"felnőtt adagok", kiváló halételek, hideg sör, meleg fogadtatás várja a betérőt tíztől éjfélig. Mi kéne még? :)

3  Köszönet neki: Mónika V

A következőt megtekintő utazók: Határcsárda Szentendre ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Határcsárda Szentendre? Ossza meg benyomásait!