“Szervizdijra figyeljetek!”
Corner Szerb Étterem értékelése

Corner Szerb Étterem
Leírás: Éttermünk tradicionális szerb és magyaros specialitásokkal várja vendégeit a szentendrei Dunaparton, hangulatos környezetben.
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 24. mobiltelefonon

2 foetel, 1 sor, 1 pohar bor 9000 Ft. Figyeltetlenek voltunk, pedig az amugy is aranytalanul magas arak ES a szervizdijin felul biztos nem adtunk volna egy fillert sem. Igy 10 ezret fizettunk egy sulthus+sultkrumplis vacsiert ketten, ami rettenetesen sok.

2  Köszönet neki: Rozsnyai T

Értékelés időpontja: 2017. július 3.

Kedvesemmel májusban voltunk először ezen a helyen, ahol jót és finomat ettünk.
Csevap és pljeskavica került a tányérunkra az elmaradhatatlan ajvár és sültpaprika saláta mellett.
Az adagok kiadósak és a hely hangulatát megalapozza a kintről beáramló, faszénen készülő hús illata valamint a belső tér tapétája: a papírpénzek.
Ez utóbbi különösen egyedivé teszi a helyet, legalábbis ilyennel máshol nem találkoztam.
A kiszolgálás balkáni stílusú, akik viszont a leginkább autenikussá teszik az éttermet, azok a "helyi arcok:"
Én mint a Balkán szerelmese bármikor szívesen térek ide vissza és ajánlom a helyet azoknak, akik egy laza helyre vágynak, ahol nem kell feszengeni.

1  Köszönet neki: Funtinel
Értékelés időpontja: 2017. június 28.

Pincérnő rád borítja az italodat, nem hoz semmi törlőt, ellenben nem ajánl fel másikat. Szikkadt kenyeret kínálnak a halászléhez, jó drágán. Abrosz koszos. Csak azért két pont, mert az étel nem volt rossz, bár ki tudja ezek után, milyen a konyha..

1  Köszönet neki: Zoltán B
Értékelés időpontja: 2017. március 14.

Késői ebédeltünk párommal a szerb étterem napsütéses teraszán. A csorba leves, a csevap sopszka salátával, a szerb tál, a túrógombóc és a kávé is nagyon finom volt. Biztosan visszatérünk, köszönjük a kedves vendéglátást!

2  Köszönet neki: Erika Judit V
Értékelés időpontja: 2017. február 4.

A kiszolgálás átlagos, nem kellett túl sokan várni (februári szombat délután).
Aki kíváncsi a szerb konyhára, próbálja ki, de sokat ne várjon tőle.
Aki szereti a szerb konyhát, és nincsenek extra igényei, örülni fog.
A pincér mindenkit a 3 személyes tálra próbál rábeszélni.
A csésze leves 900 Ft-ért nagyon kevés, de finom volt.
A tradicionális szerb popzene nekem tetszett, hangulatos.
A falat papírpénz tapéta borítja.
Szervízdíj van!
A mosdó igénytelen.

1  Köszönet neki: Marcell E

A következőt megtekintő utazók: Corner Szerb Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Corner Szerb Étterem? Ossza meg benyomásait!