“Hangulatos vacsora :)”

Uj Muvesz Etterem Es Kavezo
Konyha: Magyar, Kortárs
Értékelés időpontja: 2017. április 29.

Nagyon hangulatos belső tér, kiváló ételek, kedves, figyelmes kiszolgálás, roppant hangulatos zene, isteni creme brulee, illatos, finom bor...mi kell még egy szuperjó vacsorához? A jó társaság...? Az is megadatott :) :)
Jó szívvel ajánlom mindenkinek!
Az ételkínálat nem túl széles, ami mondjuk megkönnyíti a hosszas gondolkodást, ez nagyon hasznos, ha már éhes vagy :)))) DE az ételek kivétel nélkül finomak, szóval nem lehetmellélőni... ;)

Köszönet neki: Emese_Szocs

Értékelés időpontja: 2016. október 7.

Remek grillételek voltak, de a sült kolábász is nagyon finom volt. Jól sült, nem túl zsíros, nem túl fokhagymás.
De a kiszolgálás az nagyon fura volt. Az hogy túlterheltek nem az én problémám, se nem rám tartozik, se nem indok arra, hogy így kommuniáljanaka velem.
Et jobb hely Szentendrén, szóval csalódni annyira nem lehet benne, és egy könnyebb napon a kiszolágás is jobb lehet.

Köszönet neki: zsolthummel
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 21. mobiltelefonon

A hangulatos belso udvarban foglaltunk helyet. Az etelek kivaloak voltak es elegendoek. A kiszolgalast tanitaniuk kene mas ettermekben. Ar-ertek aranyban kivalo, maskor is visszaterunk.
Roviden: ez az igazi vendeglatas.
Ha mindenkeppen keresni kene hibat akkor kar, hogy nem szolt zene csak az etkezes vegen.

Köszönet neki: TomiRobi
Értékelés időpontja: 2016. június 5. mobiltelefonon

Családommal töltöttem itt egy ebédet, a nagy rohanás és töneg ellenére mindig mosolygós pincérek fogadtakCsodás ételek, fenséges ízek és türelmes személyzet. Köszönjük

Köszönet neki: Róbert M
Értékelés időpontja: 2015. május 28.

A Művészben készülnek a legfinomabb grill ételek: sült kolbász, csirkenyárs, szűzérme, grillezett zöldségek. Mindegyiket kóstoltam, fantasztikus!

3  Köszönet neki: Erika Judit V

A következőt megtekintő utazók: Uj Muvesz Etterem Es Kavezo ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Uj Muvesz Etterem Es Kavezo? Ossza meg benyomásait!