“Kellemes vacsora”
Halászcsárda értékelése

Halászcsárda
3. helyezett 28 Éttermek közül Szolnokon
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Barátokkal tértünk be egy pénteki estén. A nevéhez mérten halas specialitásokban a hely nagyon erős, igazán elégedettek voltunk a halászléjükkel

Köszönet neki: gshepard1986

Értékelés időpontja: 2018. február 12. mobiltelefonon

A hely tele volt (vasárnap dél), vártunk egy kicsit mire asztalhoz jutottunk. Szerintem ez egy jó jelt volt es nem is csalódtam az ételben. A szemelyzet kedves, profi, es jópofa (de egyáltalan nem tolakodóan). Az étel finom ízletes azonban nálam nem volt a legjobbak közt, de mindenképpen kiemelkedő!

Köszönet neki: hadbal91
Értékelés időpontja: 2018. január 27. mobiltelefonon

Visszajáró vendégként, sok más étterem kipróbálása után mondhatom, hogy a “Halász” Szolnok legjobb étterme... Nem a csillogásról, hanem a kellemes, profi kiszolgálásról és a príma ételekről szól... Én a hideg fényű izzókat meleg fényűre cserélném, de ez a hely kvalitásai mellett elenyésző... Jó szívvel ajánlom mindenkinek...

Köszönet neki: Go752431
Értékelés időpontja: 2017. november 8.

Sétáltunk Szolnok belvárosában, amikor megéheztünk. Miután épp a Tisza-parton voltunk a közúti hídnál, jó választásnak tünt a legközelebbi étterem, ami a Halászcsárda volt. Egy kicsit húztam a számat, hogy itt biztos minden nagyon drága lesz, de az étlapot megnézve egészen elfogadható számokat láttunk. Azután, amikor kihozták a megrendelt ételeket, nos, azok is olyan jól mutattak, mint az árak! Bárkinek merem ajánlani!

2  Köszönet neki: Discover682973
Értékelés időpontja: 2017. október 8. mobiltelefonon

Az étterem ételkínálata főleg halétel, de szárnyas ill. készételből, levesből, desszertből is nagy a választék. A halászlé finom volt, de túl erős, a harcsapaprikás kicsit íztelen. Az étterem belső kialakítása stílustalan, a bútorok kényelmetlenek. A felszolgálással meg voltunk elégedve, és az ételek is hamar elénk kerültek. Ha v.ki Szolnokon jár érdemes ide is ellátogatni.

1  Köszönet neki: SzBri

A következőt megtekintő utazók: Halászcsárda ugyancsak megtekintették

Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Járt már itt: Halászcsárda? Ossza meg benyomásait!