“Egy biztos pont Szombathelyen”
Cafe Molo értékelése

Cafe Molo
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Az elmúlt jó 15 évben a Móló volt a biztos pont, ha késő este szerettem volna vacsorázni Szombathelyen. Éttermek zártak be, mentek tönkre, okoztak másodszorra csalódást, de a Mólóra mindig lehetett számítani. Pizzái, érdekes főételei elsőrangúak. Csapolt Pilsner Urquell, minőségi kávé. A pincér emlékszik, mit rendeltem pár hónapja. Kell még több?

Köszönet neki: László S

2024 a(z) 105 értékelésből

Értékelés időpontja: 2017. november 4.

Finomak az ételek, barátságosak a pincérek, hangulatos a hely. De az árak el vannak szállva, ezért vannak jobb éttermek is Szombathelyen.

Köszönet neki: Compass525531
Értékelés időpontja: 2017. október 8.

Barátokkal tértünk be szombat délidőben egy gyors pizzára, frissítőre. Nem lettünk "nagy fogyasztók", ifjú hölgyek csak csipegetnének... szerintem pont az a kategória voltunk, akiket az ilyen forgalmas időben nem rentábilis sokáig a placcon látni.
DE! Ez csak az én fejemben fordul meg így utólag. Mindvégig udvarias, figyelmes kiszolgálásban volt részünk.
S hab a tortán, hogy a távozáskor kabátgallérral lerántott értékes fülbevaló, amit akkor nem találtunk meg... később a személyzet mégis meglelte, s az erre az esetre meghagyott telefonszámon jelezte is nekünk. Másnap pedig a tulajdonosa visszakapta. Fővárosból érkezett barátaink ezen el is hűltek, arrafelé ez nem annyira szokás.
MAXIMÁLIS ELISMERÉSÜNK ÉS KÖSZÖNETÜNK MIND A FINOM, GYORS EBÉDÉRT, KISZOLGÁLÁSÉRT ÉS A MEGKERÜLT FÜLBEVALÓÉRT.
Horváth István

2  Köszönet neki: Minyu_hi
Értékelés időpontja: 2017. július 27.

A kiszolgálás jó, az ételek jók, d a meglepetés amiért étterembe járunk sajnos elmaradt.
Egy jó étterem...

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: DJudit82
Értékelés időpontja: 2017. július 22. mobiltelefonon

Kellemes légkör,tetszetős dizájn. Széles ital- és ételválaszték. Bár a konyha nem a legjobb. Ár érték arányban jobb is van de ha be akarunk vágódni egy csajnál ide érdemes vinni. A személyzet kedves,hozzáértő.

A látogatás dátuma: 2016. augusztus
Köszönet neki: tomiszabo86

A következőt megtekintő utazók: Cafe Molo ugyancsak megtekintették

Szombathely, Vas megye

Járt már itt: Cafe Molo? Ossza meg benyomásait!