“Vasárnapi ebéd”
Pityer értékelése

Pityer
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Végre! Én voltam a vendég a vasárnapi ebéden. Ismerőseim tanácsára foglaltam asztalt, megérkezésünk után ment minden rendben.Étel-ital választás, tálalás,minőség, minden haladt, ahogy egy vendég szereti.

Köszönet neki: csehnejudit11

Értékelés időpontja: 2018. február 5. mobiltelefonon

Kellemes, hangulatos hely, egyszerű, családi vacsorákhoz tökéletes. Az ételek íze összességében átlagosan jó, a vadpörkölt kifejezetten finom volt, a cigánypecsenyét viszont többen kissé száraznak értékelték. Nagy adagok, gyors és figyelmes felszolgálás.

Köszönet neki: Csg89
Értékelés időpontja: 2017. november 13.

Az utolsó szabad asztalt kaptunk, érkezésünkkor az egyetlen női pincér fogadott bennünket. Testvérem elment a mosdóba, mikor jött a szőke hölgy, letett az asztalra 3 étlapot (4-en voltunk tesómmal együtt), hogy osszuk szét magunk között és már az italrendelésünket vette volna fel, mikor mi még a kabátok elrendezésével foglalkoztunk, így kértünk még egy kis türelmet tőle. A kishölgy nagyon durcás, kissé már udvariatlan stílusa egyből rossz szájízt keltett bennünk. Az étterem tele volt, a pincérek folyamatosan rohangáltak, szerencsénkre a szőke hölgy többet nem jött az asztalunkhoz, a továbbiakban már a többi pincér szolgált ki, akiken látszott, hogy igazi vendéglátósok, tökéletes modorral.

Leveseink kifogástalanok voltak. Főételként hatalmas adagokat kaptunk. Csapatunkból hárman csülköt rendeltek. Az én grill fatányérosom valószínű hamarabb elkészült, így az tálaláskor már hideg volt. A három csülökből egynek a túlnyomó része hihetetlenül állott volt, ezzel az ízvilágot is nagyon elrontva. A másik kettőre viszont nem volt panasz. A hely forgalmából ítélve valószínű csak szerencsétlenül jártunk, hiszen folyamatosan teltház volt.

Nagyon hangulatos kis helyről volt szó, nagyon sok asztallal, de ha biztosra szeretnénk menni érdemes asztalt foglalni. Ha meleg és friss ételt szolgálnak fel, akkor ár-érték arányban tökéletes helyről beszélünk.

Köszönet neki: forgo_fruzsina
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 21.

Családi vacsoráink alkalmával mindig finom ételeket szolgálnak fel, kimondottan hangulatos és kellemes étterem Szombathely belvárosához közel.
Ajánlom!

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: János András S
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 6.

Üzleti ebéden vettünk részt a kerthelységben, visszatérő látogatóként.
Az ételek elkészítése mellett a pincérek figyelme is kiemelendő.
Az üzleti ebédeknél mindig fontos az időkeret,ezt ha külön kérjük-pl.kevés időnk áll rendelkezésre-figyelembe veszik.
Az ételek mennyisége ,minősége kifogástalan.
Bárkinek szívesen ajánlom.

Köszönet neki: varga_gabor

A következőt megtekintő utazók: Pityer ugyancsak megtekintették

Szombathely, Vas megye

Járt már itt: Pityer? Ossza meg benyomásait!