“Kávé ”
Cafe Frei Szombathely értékelése

Cafe Frei Szombathely
Értékelés időpontja: 2018. március 19. mobiltelefonon

Nem vagyok egy nagy kávé - perverz, és nem is szokott különösebben meghatni, hogy valahol mennyire finom egy kávé, de ez a hely nyújtott nekem is, többször is olyat, ami különleges volt, emellett nagyon finom is. Személyes kedvencem a chilis. Kedvesek is a lányok, képben vannak a kínálattal... Nem rossz hely!

Köszönet neki: Szpety

Értékelés időpontja: 2017. december 30. mobiltelefonon

Forgalmas hely, gyors kiszolgálás.
Hozza a többi Frei kávézóban meg szokott színvonalat. Nagy előnye hogy a kávé jelleg meg marad az italoknak, és jó az árazása a termékeknek.

Köszönet neki: sjozsef
Értékelés időpontja: 2017. november 1. mobiltelefonon

Kedves a személyzet és nagyon különlegesek a kávék. A kiszolgálás gyors. Gyerekes családoknak is ajánlom, mert van gyereksarok.

Köszönet neki: karipanna
Értékelés időpontja: 2017. április 12.

Különleges kávékülönlegességek kellemes környezetben. A kávézóban van egy kávécukor gyűjtemény kiállítva, amit még nem láttam máshol.

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: farkaslany
Értékelés időpontja: 2017. április 11.

Barátok meghívása egy kávéra és teára. Sajnos a kávé szag engem zavart, mert nem iszom. A választott tea nagyon finom volt.

A látogatás dátuma: 2016. szeptember
Köszönet neki: 678j_zsefk

A következőt megtekintő utazók: Cafe Frei Szombathely ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Cafe Frei Szombathely? Ossza meg benyomásait!