“Perfekt”

Bellagio Ristorante Pizzeria
Értékelés időpontja: 2018. február 28. mobiltelefonon

Egyszerűen tökéletes minden terén friss tökéletes ételek csodálatos kiszolgálás isteni borok csak ajánlani tudom mindenkinek!

Köszönet neki: 948attilas

Értékelés időpontja: 2017. december 22. mobiltelefonon

Egy megbeszélés alkalmával tértünk be ide.
Elképesztően finomak voltak az ételek.
Rég ettem Olasz konyhán ilyen finomat.

Köszönet neki: Ambassador659223
Értékelés időpontja: 2017. október 2.

Többször jártam itt üzleti, illetve privát vacsorára is. Egy kivételével mindig nagyon elégedett voltam a hellyel. Szerintem az egyik legjobb steak lelőhely a környéken. Kiváló a Carpaccio, és a pizzák is szuperek, bár általában nem rajongok értük. A személyzet udvarias, és figyelmes. Szerintem az árak is rendben vannak. Bátran ajánlom mindenkinek, aki szereti az olasz ízeket.

Köszönet neki: Leslie6006
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 20. mobiltelefonon

Remélhetőleg a szakács is ugyanaz még, mert nagyon finom tésztával, igazi olasz pizzát ettünk. A feltétek éppen elegendőek.

A látogatás dátuma: 2016. október
Köszönet neki: vbgabriell
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 3. mobiltelefonon

A feleségem vitt el erre a helyre, mivel nagyon szeretem a halakat, és az étterem kínálatának kb 70%-a halétel. A helyszínen a pincér tájékoztatott, hogy csak hetente egy vagy két alkalommal szereznek be alapanyagot, és most épp nincs semmi haluk sem, oda kellett volna telefonálnom előtte... Rendeltem valamit csirkéből, ám a pincér már nem kérdezte meg, hogy esetleg köretet is szeretnék-e, így kihozta anélkül. Több szempontból is rossz élmény volt, esélyt sem adtak arra, hogy vissza akarjak térni, és megtudni, miért minősítik a többiek a környék egyik legjobb éttermének.

A látogatás dátuma: 2017. január
3  Köszönet neki: GlobeTrotting689567
Jeler B, a Bellagio Ristorante Pizzeria alkalmazásában álló Proprietario válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. szeptember 7.

Gentile cliente oltre ad essere una falsità quelli che lei scrive ma è anche una offesa per il nostro locale e spero che la società da tripdvaisor prenda provvedimenti verso cliente che come lei vuole diffamare il nostro nome .Noi sempre abbiamo pesce nel nostro locale ,sempre e se lei ordina un piatto è scritto che non ha contorni ,lei deve chiedere un contorno .

A következőt megtekintő utazók: Bellagio Ristorante Pizzeria ugyancsak megtekintették

Szombathely, Vas megye

Járt már itt: Bellagio Ristorante Pizzeria? Ossza meg benyomásait!