“Nagyon jó burger!”
Bacon Burger értékelése

Bacon Burger
7. helyezett 30 Éttermek közül Tatán
Értékelés időpontja: 2018. március 14. mobiltelefonon

Ismerem régóta a helyet és ha Tatán vagyok mindenképp beugrok. A kaja színvonala kiváló ugy mint a kiszolgálás... A desszertek tekintetében lehetne bővebb a választék de minden mással teljesen elégedett voltam.

Köszönet neki: Kishege6

Értékelés időpontja: 2018. január 31. mobiltelefonon

Debrecenből utaztunk oda egy Születésnapi invitàlásra.
Mindennel tökéletesen elégedettek voltunk.

Férfias, ízes ételek, kivàló kiszolgàlás, finom cseh sörök és családias, hangulatos hely fogadott minket.

Köszönjük szèpen.

Károly

Köszönet neki: Compass752753
Értékelés időpontja: 2018. január 3. mobiltelefonon

Szeretem a finom ételeiket és a kedves meghitt környezetet.

Bármit megoldanak. Ha gm zsemlére vágyom, akkor megoldják, pedig nincs az étlapon.
Kiszolgálók aranyosak.

Köszönet neki: Sightseer747226
Értékelés időpontja: 2017. december 31. mobiltelefonon

Rendszeres vendégei vagyunk a helynek, mert álom finom a hamburger és kivétel nélkül az összes itt dolgozó nagyon figyelmes és kedves. Az ide látogatóknak igazi vendéglátásban lehet része, ami sajnos manapság már csak kevés helyen tapasztalható.

1  Köszönet neki: dettiptrvcs
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 6.

Elsőnek hangsúlyoznám, hogy nem kedvelem úgy általában a hamburgert, valamint a gyorsételek sem tartoznak az érdeklődési körömbe. Ám mivel barátok szerették volna kipróbálni, elkísértem őket. Nem bántam meg. Kényelmesen berendezett hely Tata központjában, a Piactéren, a Spar mögött. Parkolási lehetőség rengeteg. A kiszolgálás kedves és viszonylag gyors. A söreik egyszerűen fantasztikus finomak, szerintem itt mindenki megtalálja a fogára való nedűt. (Legutóbb a meggyes sört kóstoltam meg, nagyon ízletes volt) Az étlap egész széles skáláját kínálja a különböző burgereknek, szenvicseknek, salátáknak. Ezerféle öntet közül lehet válogatni. És mikor vegán szendvicset kértem, profi módon megkérdezték, hogy a benne lévő tofut süthetik-e azon a lapon, ahol előtte marhahúst sütöttek. Az ételek ínycsiklandóak, és kiadósak. Csak ajánlani tudom a helyet, mi rendszeresen visszajárunk. Remélem annak ellenére meg tudják tartani a színvonalat, ahogy telik az idő és egyre többen felfedezik majd. Most mindenesetre jár nekik az 5 pont.

A látogatás dátuma: 2017. július
1  Köszönet neki: Westaro1

A következőt megtekintő utazók: Bacon Burger ugyancsak megtekintették

Tata, Komárom-Esztergom Megye
Tata, Komárom-Esztergom Megye

Járt már itt: Bacon Burger? Ossza meg benyomásait!