“"Jöttek különbek"”

Platán Restaurant&Café
2. helyezett 31 Éttermek közül Tatán
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. február 26.

Február 18-án telefonon foglaltam asztalt az étterembe február 25-re, 13 órára, 4 személyre, melyet az étterem örömmel elfogadott.
Február 24-án este (szombat) kitartóan csengett a telefonom, ezért fogadtam a hívást. A Platán étteremből hívtak, közölték velem, hogy nem fogadnak másnap ebédre egy csoportos foglalás miatt. Először nem értettem, hisz egy héttel előtte elfogadták az asztalfoglalást. Közölték, hogy a csoport - bár később foglalt - előnyben van. Felajánlották, hogy mehetünk délután 3-ra - ami azt jelentette volna, hogy kb. fél 4, 4 óra tájban már "ebédelhettünk" volna is :-(
Hiába érveltem, hogy ez lehetne fontos üzleti tárgyalás, családi alkalom, esetleg lánykérés - nem hatódtak meg.
Még szerencse, hogy épp a 13. Magyar Borok Bálja vendége voltam, úgyhogy tapasztalatom a Platán étteremmel rögtön meg is osztottam pár száz prominens vendéggel.
Kérem Önöket is: mellőzzék ezt az arrogáns hozzáállású, kisstílű helyet, mely a vendégjogot semmibe veszi holmi rövidlátó üzleti érdek miatt!
Fontolgatom még, hogy a fogyasztóvédelemhez fordulok.

13  Köszönet neki: Resid14

Értékelés időpontja: 2018. február 15.

Az M1-en Budapestre tartva álltam meg itt egy késői ebédre és mondhatom igazán megérte a rövid kitérő.
Az ételek minősége és tálalása bármely világváros top éttermében is megállná a helyét.Én őszintén mondom ,hogy csillagos éttermekben sem ettem jobbat!A felszolgálás udvarias,kedves és gyors volt.Egyetlen dolgot sajnálok,hogy az interneten látható elegáns fehér abroszos enteriőrt az ételek látványához szerintem egyáltalán nem illő hangulattalan olcsó “bisztró” jellegre cserélték...én a felszolgáló családiasnak aposztrofált ambianszával ellentétben inkább kantin jellegűnek mondanám.Ezek a remek fogások minőségibb kulisszát érdemelnének!
Talán vacsora időben,ha telt ház van hangulatosabb....
Ettől függetlenül a legmagasabb minősítés és hamarosan visszatérünk .

Köszönet neki: PatricSA
Értékelés időpontja: 2018. február 4.

Gyakorlatilag a nyitás óta járok a Platánba, megpróbálok legalább 1-2-szer eljutni ide évente. Mindig is nagyon jó volt, a séfváltás óta pedig egyszerűen fantasztikus. Senki nem ért annyira a zöldségek elkészítéséhez, mint Pesti István, volt olyan fogás, hogy minden egyes borsószem elfogyasztása egy élmény volt... Olyan is volt, hogy külön kértünk egy vega fogást, mert az étlapon ugye nem nagyon szerepel, és a séf úr készített nekünk. Néha kissé lassú a felszolgálás, de ez ugye nem a Meki. Kivétel nélkül, mindig nagyon színvonalas az egész, remélem, csak idő kérdése, hogy itt is csillogjon valami :) Abszolút megéri Budapestről is idelátogatni, a foglalás kötelező.

Köszönet neki: Anikó E
Varga V, a Platán Restaurant&Café alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. július 9.

Kedves anikoeipl,

Nagyon köszönjük kedves visszajelzését! Örömünkre szolgál, amikor vendégeink részletes visszajelzései alapján igazolni látjuk törekvéseinket.
Reméljük, hamarosan újra ellátogat hozzánk!

Üdvözlettel:

Platán Restaurant & Café

Értékelés időpontja: 2018. január 23.

Januári látogatásunk alkalmával csak miénk volt az egész Vendégház. Vacsorázni is voltunk, az ebéd menüt is megkóstoltuk. Csodálatos a tálalás, elképesztőek az ízek.
Nem lehet betelni ezekkel az ízekkel. Az ebéd végére még maga Séf úr is láttatta magát. Szuper volt!

Köszönet neki: Selymes

Kedves Selymes,

Köszönjük visszajelzését!

Reméljük, hamarosan visszatérnek hozzánk!

Üdvözlettel:

Platán Restaurant & Café

Értékelés időpontja: 2017. december 2. mobiltelefonon

Kellemes, kiegyensúlyozott hangulat; Figyelmes ugyan, de nem profi, ugyanakkor kedves kiszolgálás; Az ételek kiválóak voltak mind tálalás, mind minőség és ízvilág szempontjából; A választott 4 féle desszert mindegyike messze messze elmaradt az ételek kiemelkedő színvonalától, csalódás volt, nagyon nagyon kár érte!

Köszönet neki: IMRETHEOBJECTIV

A következőt megtekintő utazók: Platán Restaurant&Café ugyancsak megtekintették

Tata, Komárom-Esztergom Megye

Járt már itt: Platán Restaurant&Café? Ossza meg benyomásait!