Értékelés időpontja: 2017. október 31. mobiltelefonon

Október elején lefoglaltuk a szobát. Szombat reggeli induláskor (3 gyerekkel + kutya) feleségem felhívta őket, hogy hány órától lehet elfoglalni a szobát. Telefonban azt a tájékoztatást kapta, elfogadhatatlan stílusban, hogy a kutyás szobát szétrombolták egy héttel ezelőtti hétvégén és ők két napja erről mailt írtak nekünk (semmilyen mail sem érkezett...) Ahogy olvastam sajnos más is járt hasonlóan. Nagyon nem ajánlom!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. október
Köszönet neki: BigBike1977
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 19. mobiltelefonon

A bookingon foglaltunk szallast 2 felnott es 2 kisgyerek reszere szobat. Megkaptuk a visszaigazolast...gondolom a tulaj is. Szoval azt gondolom illett volna telefonalnia, hogy ne jojjunk vagy keressunk masik szallast mert telthazas. Vagy rank foglaltak tobb ejszakara, ugyanis mi csak 1 ejszakara foglaltuk - kellett a penz. Este fel8kor erkezesunkkor szembesulunk, hogy sehol senki aki varna a vendegeket csak egy telefonszam az ajton. Majd telefonon kozli hogy bocsi telthaz van. O nem kapott ertesitest a mi foglalasunkrol, igy nem erzi magat felelosnek. Persze ezt mind flegma hangnemben, nem erdekelve azt hogy egy 5 es 7 eves kislannyal este szallas nelkul az utcan telefonalgatunk panzio utan. A vegen sikerult talalnunk szallast, ahol a vendeglatok meseltek, hogy gyakran "kapnak" igy vendegeket. Nekunk szerencsenk volt, de keruljetek helyet, megbizhatatlan.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. augusztus
Köszönet neki: KlaudiaK3741
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 18. mobiltelefonon

Senkinek nem ajánlom !!!!!
Nem vendégbarát !!
Foglaltunk szállást de a helyszínen derült ki hogy ki adták másnak össze vissza beszélt hogy a booking a hibás nem ök !!
Sajnos utólag derült ki hogy tatán már ismerik öket a sok panasz miatt !!!
Aki teheti kerülje el öket.....
Inkább a Hattyú panzió vagy a Casablanca hotelt ajánlom mindenkinek !!!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. augusztus
Köszönet neki: 330istv_nt
Értékelés időpontja: 2016. november 27. mobiltelefonon

Ár-érték arány verhetetlen, a házigazda kedves, segítőkész, isteni kávét csinál. Az ágyak kicsit kényelmetlenek, a konditeremben a gyerkőcök jól eljátszottak, pingpongoztak, így a rossz idő sem számított. Csak ajánlani tudom.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. március
Köszönet neki: AdriennM61
Értékelés időpontja: 2015. április 13. mobiltelefonon

Nyáron töltöttünk el párommal és kutyámmal egy hetet. Nagyon kedves és rugalmas a személyzet. Életem legszebb nyaralása volt, szerintem még biztos visszatérünk ide. A panzió állatbarát és a személyzet is :)

Az ott-tartózkodás dátuma: 2015. április
Utazás típusa: Partnerével utazott