A partnerek kifizetései kihatnak az árak listáján kialakult sorrendre; a „Kiemelt” vagy „Szponzorált” rendezési szempont esetében pedig akár a szálláshelyek listáján kialakult sorrendet is befolyásolhatják.
Értékelés időpontja: 2018. február 8.

Az apartmanok gyönyörű szépek, tiszták, rendkívül jól felszereltek. A konyhában minden eszköz megtalálható. Az ágyak kényelmesek.
A recepció épülete közel esik minden apartmanhoz. Az épületben nem csak étterem és bár, hanem mini közért is található.
Elhelyezkedése mind autóval, mind tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető. A szállás közvetlen környékén azonban nem igen van látnivaló, szolgáltatás.
A wellness részlegen a medencék klasszak. Egyedül az öltözőszekrénnyel volt problémánk, többször kellett órát cserélni, mert vagy nem működött, vagy ha be volt állítva hozzá megadott szekrény, akkor az ellenkező nemű öltözőbe való volt. Erre érdemes lenne valamit kitalálni.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: svenmolko
Értékelés időpontja: 2018. január 25.

A két ünnep között látogattunk el ide. Az ár értékarány tökéletes volt, viszont a foglalással voltfennakadás és a fürdő televolt a sok külsős vendéggel. Ami még negatív volt, hogy a mi apartmanunkba a bojler nem működött megfelelően.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. december
Köszönet neki: ReginaB2547
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 11. mobiltelefonon

4napot töltöttünk barátokkal. Összegezve: nem lehet összehasonlítani egy 4*os hotellel, ez apartman!! Az apartman jól felszerelt, kultúrált, hiányosság: rongy, szivacs, mosogatószer, tabletta. Ellátás: nem svédasztal inkább büfé asztal, vacsorára 4-5 féle étel, friss, folyamatosan töltik, innivalót vásárolni kell viszont nem drága, reggeli bőséges sok féle. Welnes jakuzzi meleg 4személyes, benti medence max 25fok kinti 20se. Törölköző/köntös fizetős. Szaunák jók és nagyok. Személyzet kedves, vidékies, segítőkész, külön kiemelendő Kornél pincér! Baráti társaságoknak, nagy családosoknak hibátlan hely, csendes, teraszra kiülős, pihenős…

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. augusztus
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
2  Köszönet neki: g_born536
Értékelés időpontja: 2017. július 11.

Nagyon szép és modern hely, központi wellnessel és étteremmel. A szállás igazán szép és pazarul berendezett apartmanokban történik. Tényleg minden megtalálható bennük, amire egy átlagembernek szüksége lehet. És azért írtam az értékelés címébe, amit írtam, mert mi még ilyen helyen nem voltunk. Egyébként iváló volt a fogadtatás, kedves a személyzet, barátságos kiszolgálás, finom ételek voltak vacsorára. Amiért én nem adtam öt pontot,az a reggeli szegényessége és az étterem zsúfoltsága.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. május
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: sandor587
Értékelés időpontja: 2017. április 30.

16 éve járunk ide de meg nem untuk meg!
A parkban mindenki kedves es láthatatlanul arról gondoskodik hogy mi jol érezzük magunkat a vakacionk alatt.
A felmerülő kérdéseinkre es kérdéseinkre mindig a legkedvezőbb megoldásokat találják.
Reggeltől estig Wellness.
Es véget nem erő sport lehetőségek: asztali tenisz; tenisz; kosárlabda; úszás biciklizés es a séta ...
Az appartman tágas jó elosztásu kényelmes jol felszerelt, terasza hatalmas.Kilatas páratlan
A környék gyöngyszeme!
Étterme kiváló a gyerekek külön kívánságát mindig teljesítik a személyzet udvarias es gyors!
Jövőre is jövünk!!

Szobatipp: Bármelyik mert ugy van a park megrendezte hogy mindegyik appartman fekvése kedvező
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. április
1  Köszönet neki: orizatriznyaktu