Csodálatos természet elérhető közelben

Meseszép hely, varázslatos világ. Rabul ejt a természet...azért a víz az úr...Csoda, ahogy az ember... olvasson tovább

MaritimusU
Asvanyraro, Magyarország
Csodás természet

Nagyszerű és csodálatos élmény volt. Fantasztikus látnivalóban volt részünk, részesei lehettünk a... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. augusztus 21.
jokove
Mind a(z) 76 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. március 9. mobiltelefonon

Immár nem először látogattuk meg a Fényes tanösvényt, mindig elkápráztat valami újjal. Szeretünk a természet közelében lenni, emellett új dolgokat megismerni. Mindenkinek ajánlom, igazán különleges hely!

A program dátuma: 2017. április
Köszönet neki: ZsuzsannaD93
Értékelés időpontja: 2018. február 17.

Ilyen csodát nem mindennap lát az ember. Egy 45-50 perces séta ha az egészet rövidítés nélkül bejárjuk. Kristálytiszta a víz, lápos, tele élőlényekkel, egyszóval minden van mi lenyűgözhet bennünket. Szerencsénkre az egész úton csak mi ketten voltunk ami adott egy kis romantikát a sétánkhoz.Mindenképpen ajánlom szerelmeseknek, családosoknak,időseknek mert ezt tényleg látni kell:-)))

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: nsevi82
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 12.

Az utóbbi években sokat fordítottak a környék rendbetételére. Valamikor a Fényes fürdőn volt található a legjobb szauna szabadtéri merülő medencével. Nyáron a Camping és a Fürdő is közkedvelt a turistáknak.

A program dátuma: 2017. február
Köszönet neki: karleinad
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 6. mobiltelefonon

Nagyon jó program, mindenkinek ajánlom, messze a város zajától. Nagyon hangulatos út vezet a fasorig, sok a kiránduló, sétáló ember.

A program dátuma: 2017. szeptember
1  Köszönet neki: 447m_nikab
Értékelés időpontja: 2017. május 24. mobiltelefonon

Egy óra séta a természetben. A külvárosban helyezkedik el távol a város zajától. A természet iránt érdeklődőknek mindenképpen érdemes ide ellátogatni.

A program dátuma: 2016. június
2  Köszönet neki: yesqualle