“Jó szívvel ajánlom”

Steg Pub Pizzeria
2. helyezett 37 Éttermek közül Tihanyban
Konyha: Olasz
Értékelés időpontja: 2018. június 23. mobiltelefonon

Profi volt a kiszolgálás, hatalmas adagokat kaptunk, minden nagyon ízletes volt, ajánlom mindenkinek.

Köszönet neki: CsillaH63

Értékelés időpontja: 2018. május 20. mobiltelefonon

Kedves,figyelmes felszolgálók,finom ételek vártak itt.Bár Tihany központjában van,nincsenek földtől elrugaszkodott árak.Gyümölcslevestől elkezdve pizzán át a bolognai-ig sok mindent evett a családunk és minden nagyon finom volt.Ami nem mellékes,a wc,kulturált és tiszta volt.

Köszönet neki: Zsolt P
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 8. mobiltelefonon

A hely hozta azt amit vár az ember a turista centrum hoz közeli, átmenő forgalomra alapozó vendéglátó helyek legtöbbje. A kiszolgálás normális se több se sekevesbb. Az ételek és a tálalás szintén közepes. A pizza tésztája átlagos, nem rossz nem jó. Ezt nem feltétlen ajánlom azoknak akik szeretik a jo tésztájú pizzát . A grillezett lazac finom volt bár a találása egyszerű saláta kavalkádnak tűnt . Nem kaptunk se többet se kevesebbet mint az ilyen helytől vár az ember fia s lánya .

Köszönet neki: Blasius13
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 31.

Kellemes hely Tihany központjában. Jó a konyhája, a velős pirítós is finom. A kerthelyiség kellemes, árnyékos, így a nagy hőségben is élvezhető az étkezés. A kiszolgálás jó, bár rgy kicsit több mosoly beleférne.

Köszönet neki: Éva G
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 23. mobiltelefonon

Mindekinek ajánlom .
Kedves felszolgálók . Finom ételek .
Érdemes idelátogatni ha éhes vagy .
Nem jársz rosszul !

Have a Nice day..

Köszönet neki: JirayrK6

A következőt megtekintő utazók: Steg Pub Pizzeria ugyancsak megtekintették

Tihany, Veszprém megye
Balatonfüred, Veszprém megye

Balatonfüred, Veszprém megye

Járt már itt: Steg Pub Pizzeria? Ossza meg benyomásait!