“Tökéletes”

Régi Idők Udvara Skanzen és Étterem
1. helyezett 36 Éttermek közül Tihanyban
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Nagyon kedvesek, nagyon finomak az ételek, a berendezést egyenesen imádtam, folyamatosan nézelődtem. Biztosan visszatérünk.

Köszönet neki: CsillaH86

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 13. mobiltelefonon

Finom ételek, kedves és gyors kiszolgálás. Mindehhez hangulatosan / régi használati tárgyak és jó pofa faszobrok stb./ van berendezve. Aki a tihanyi apátság közelében jár érdemes betérnie.

Köszönet neki: PJoci
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 10. mobiltelefonon

Hangulatos hely,kedves kiszolgálás,ízletes ételek,élő zene. Vissza a régi időkbe. :-) Aki szeretne kicsit nosztalgiázni,érdeklik a régiségek,azoknak bátran ajánlom.Mi még visszatérün,abban biztos vagyok. :-)

Köszönet neki: TrailBlazer701676
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 3.

Évek óta visszajárunk ide a gyerekeinkkel. Gyönyörű környezetben, barátságos felszolgálókkal, finom ételekkel találkozhatnak. A házi limonádét és a különböző "Tálételeket" is ajánlom, mindenki talál rajta magának valami finomságot!

Köszönet neki: AnettS169
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 29.

Ebédre tértünk be az étterembe, és nem bántuk meg. Nagyon finom volt a kacsamell, és a páromnak is nagyon izlett a csülök. A kiszolgálás is nagyon kedves. A környezet, a skanzen jelleg pedig egyszerűen gyönyörű. Vissza fogunk még térni.

Köszönet neki: kerieva

A következőt megtekintő utazók: Régi Idők Udvara Skanzen és Étterem ugyancsak megtekintették

Balatonfüred, Veszprém megye

Járt már itt: Régi Idők Udvara Skanzen és Étterem? Ossza meg benyomásait!