“Legeslegszebb balatoni panorama”
Echo Cafe & Restaurant értékelése

Echo Cafe & Restaurant
7. helyezett 37 Éttermek közül Tihanyban
Értékelés időpontja: 2018. július 15. mobiltelefonon

Kivalo ételek, finom borok és gyönyörű kilàtás. Egyik kedvenc helyem a környéken. Szinte minden alkalommal felfedezek valami újdonsagot az étlap valtozatossaga mellett is.

Köszönet neki: HavasiB

1923 a(z) 244 értékelésből

Értékelés időpontja: 2018. július 14. mobiltelefonon

A bécsi jeges kávé rendkívül alacsony minőségű.. híg, ízetlen (..) első -és egyben utolsó látogatásunk itt. Először fordult elő ,hogy ott hagytuk a kávét. (Igaz , először fordult elő ,hogy ilyen kávét kaptunk magas összegért-ami nem is lett volna gond...)
A panoráma gyönyörű, de nem írta felül a csalódást. A pincér elnézést kért, és készségesen elmondja ,hogy nekik ez a feladatuk a "Főnökségtől" :
"híg kávét kell készítenünk". NO COMM!!

A történetemet azért írtam meg ,mert nem én vagyok az első ,aki ezt nehezményezi, és nem én leszek az utolsó ,aki emiatt többet nem fog oda betérni.
A pincér (férfi) hozzáállása viszont 5*-os! Köszönjük az empátiáját. (De ettől még ihatatlan volt a kávé )

Köszönet neki: RoniGyuszi
Értékelés időpontja: 2018. július 1. mobiltelefonon

Ahhoz képest, hogy vegetáriánus és vegán opciókkal hírdetett étteremként van feltüntetve, a valasztasi lehetőségek száma kemény háromra korlatozódott.

Tipikis sok pénzért kis adag, a kiszolgálás barátságtalan.
Az egyetlen pozitívként a gyors kiszolgálást tudnám megemlíteni.

Köszönet neki: Adnya77
Értékelés időpontja: 2018. június 25.

Semmi extra .Az étel alapjában jó,de aki nem csak a kilátást szeretné csak csodálni,hanem enni is szeretne az ne ezt a helyet keresse. A mennyiség Pofátlanúl kicsi,az ár ehhez képest meg nagy!(ez még a pincérnek is feltünt,aki egyébként felajánlott egy plussz adagot)

Köszönet neki: Maci1971
Értékelés időpontja: 2018. június 23. mobiltelefonon

A kilátáson és a kedves felszolgálókon kívül többet nem nagyon adott a hely. Az igaz, hogy nem ettünk csak kávéztunk, de még ebben is van hova fejlődniük (pl szójatej helyett laktózmentes tejjel kaptam a kávém)

Köszönet neki: CsillaH86

A következőt megtekintő utazók: Echo Cafe & Restaurant ugyancsak megtekintették

Tihany, Veszprém megye
Balatonfüred, Veszprém megye

Járt már itt: Echo Cafe & Restaurant? Ossza meg benyomásait!