Értékelés időpontja: 2018. február 22. mobiltelefonon

A szobában amiben el voltunk szállásolva pókhálós és poros volt. A szálloda makszimu régi diákszálló minősítést kaphatna. Az étteremben felszolgált ételek egy gyenge menza színvonalát hozza. A portán bankkártyás fizetésre nem volt lehetőség. A "wellness részleg" siralmas állapotban van. Az üvegajtó végig van repedve ami ócska megoldással még van ragasztva. A szaunák, gőzkabin valamint sószoba mérete nagyon kicsi. A gőzkabinban büdös volt. A sókabin zajos a légtechnika vagy az egyéb gépészet zaja nem segítette elő a pihenést. Minden Mekk Elek módjára volt javítgatva. A "ragasztószalag és a WD-40" nem alkalmas egy hotel karbantartására. A személyzet kedves ugyan de ez semmiképpen nem ellensúlyozza hogy egy állítólagos 4 csillagos szállodában egy Zimmer Feri színvonal köszön vissza. Az ár érték aránya közelít a nullához. Senkinek nem ajánlom.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
Utazás típusa: Partnerével utazott
3  Köszönet neki: ZsoltD123
Értékelés időpontja: 2018. január 27.

Pihenni indultuk párommal, de sajnos nem olvastuk el a véleményeket. Már az érkezésünkkor gond volt, nem találták a foglalásunkat. Kisebb keresgélések után meglett. Elfoglaltuk a lakosztályt, ami elsőre tényleg jónak és tágasnak tűnt, de sajnos jobban körülnézve már nem ez volt a benyomásunk. A fürdőben a csaptelepek vízkövesek, kopottas hatásúak, a fürdőajtó valamikor leszakadhatott, mert a felső részén fadarab volt az ajtófélfára szegezve és ahhoz rögzítették az ajtót (de ettől még be lehetett csukni). Sajnos a fürdőszióobánkban lévő szauna nem működött. A kör alakú mosdó sem előnyös, a víz mindenhová szétfröccsent, ha megnyitottuk a csapot. Sajnos egy kis festés és hibajavítás ráférne az egész lakosztályra, a falakra, a tapétára. Igénytelenség, hogy a hálóban lévő baldachinos ágynál nincs 4 db kapocs, hogy a lelógó függönyt felcsatolják. A takarításban is lehettek volna kicsit alaposabbak. Olyan meleg volt a szobában, hogy éjjel alig bírtunk aludni, a fűtést nem igazán lehetett szabályozni. A szobából részleges panoráma nyílt a Balatonra, csendes a környék, a madarak csicsergését is hallani lehetett. A wellness sem úgy néz ki, mint a képeken, a pára és a szellőzés hiánya miatt a vakolat málik és hullik. Viszont az ottani személyzet kedves volt, a masszázs is nagyon jó volt, figyelembe vették, hogy mit szeretne a vendég. A reggelivel nem volt gondunk, de a vacsora sajnos nem svédasztalos volt, hanem menü, ahol a főétel esetében kettőből kellett kiválasztani, hogy melyiket szeretnénk. Az ételek minősége szintén menü jellegű volt, egy 4 csillagos szállodában ennél jobbat vár az ember. A távozásunk sem volt zökkenőmentes, ugyanis elromlott a kártyalehúzó, készpénzzel kellett fizetni, amire nincs mindenki felkészülve. Akinél nem volt kp, az sajnos mehetett be a faluba kp-t felvenni, nem kis költség árán. Mindezek ellenére mi igyekeztünk jól érezni magunkat, de nem hiszem, hogy visszatérünk és ajánljuk másoknak.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
1  Köszönet neki: 104szilviaf
Értékelés időpontja: 2018. január 21.

Nagyot csalódtam. Nem hittem volna eddig, hogy így átejthetik az embert! Az árak alapból magasak, a minőséghez képest pedig végképp! Piszok sok helyen, lyukas, foltos töröközők és ágyneműk, hiányzó kellékek. A falak omladoznak és penészesek.(Kevés dolgozó, alacsony fizetés - megértem, ha piszkos marad pár dolog - pedig az árak, ahogy írtam magasak, illetve ahogy tapasztaltam forgalom is akad).

Szobatipp: Ha jól tudom, két féle szoba van. Tágasabb és szűkösebb...
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. augusztus
  • Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
1  Köszönet neki: ver0n5
Értékelés időpontja: 2017. december 3.

Ár/érték arányt nagyon rontja a felújításra szoruló hotel! Kritikán aluli fürdőszoba és a wellness helyiségek (nedvességtől rohadó falak, leesett vakolat) :( így sokallom a csillagokat... miért hagyták ennyire lepusztulni

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. december
3  Köszönet neki: Fearless391020
Értékelés időpontja: 2017. október 19.

Vegyes érzelmekkel indultunk el a szállásra a különböző oldalakon olvasott negatív kommentek, értékelések miatt.
Délután 3 órakor érkeztünk, a szobát azonnal el tudtuk foglalni (B. ép. 12. appartman)
A szobában ill fürdőben tisztaság, rend fogadott. Az appartman minden igényünket kielégítette. Nyoma sem volt korábban említett ázott falaknak vagy szakadt függönynek.
Mivel az appartman földszinti így közvetlen kilátásunk nem volt a Balatonra de nézzük a pozitív oldalát, legalább nem kellett lépcsőzni a csomagokkal.

A svédasztalos reggeli bőséges, péksütemények frissek voltak. Vacsoránál 2 főétel közül előre lehet választani. Előétel ill. desszert is jár hozzá. Egyszer sem jöttünk el az étteremből rossz szájízzel :)

Személyzet nagyon kedves segítőkész.

Negtívumok is vannak, egyik hely sem tökéletes. Parkolóhelyek száma korlátozott, előfordul, hogy az utcán jut csak parkolóhely. A szobában a WIFI mobillal már gyenge, notebookal használható. (Mi nem azért mentünk, hogy egész nap a szobában fekve netezzünk és HD csatornákat nézzünk a TV-ben, aki akinek ez fontos, kalkulálja be)

Wellnesst nem próbáltuk...

Összességében ajánlom a Hotelt