“Chianti fun voltam. És maradok. :(”

GUSTO13 Bistro & Delicate
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Többször voltam a Chianti-ban és sosem csalódtam. A Gusto 13 nem Chianti, az már egyszer biztos. Nagyon nem tetszik, hogy túlságosan közel vannak egymáshoz az asztalok, márpedig inkább intim környezetben szeretne az ember vacsorázni a párjával. Azt gondolom, hogy nem jó elképzelés, hogy az ember vacsora után "odapofátlankodik" az esetleg még éppen vacsorázó társaságok asztala mögé azért, hogy megvegyen fél kg spagettit, és megnézze a többi árut. Valahogy fura. Az ételek valamennyivel olcsóbbak lettek, de nagyon ledöbbentem azon, hogy az asztalunknál lévő két szék huzata koszos, foltos volt. Nagyon aranyosak voltak a pincérek, hogy kihoztak szinezőt a gyerekeknek, de az összes szinesceruza hegye vagy ki volt törve, vagy egyszerűen használhatatlan volt. Miért nem hegyezik ki? Az ételek választéka nem túl széles, ami végülis nem is nagy gond, de én nehezen tudtam választani az ételek között. Én nem tudom, de ez a Chiantiban sosem fordult elő. A választott ételekkel úgy voltunk, hogy jó-jó....ennyi. Jó. Nekem csalódás volt. Egyszer voltam bent a barátnőmmel is, szegényke megjegyezte, hogy ezekhez az adagokhoz mellékelhetnének nagyítót is....pedig nem vagyunk nagy étkűek.

Köszönet neki: Krisztina N

Értékelés időpontja: 2017. december 4.

A Gusto 13 (korábban Chianti) étteremről nagyon sok jót hallottam, ezért nagyok voltak az elvárásaim. Ennek nem teljesen felelt meg a hely: a felszolgálás kissé mesterkélt, modoros, az ízek jók, de nem fenségesek.

A hely egyébként egy elég eldugott helyen van Veszprémben. A külső elég szürkécske, de a belső dizájn profi munka, fiatalos, hangulatos, világos.

Összességében jól éreztük magunkat.

Köszönet neki: tgottdank
Értékelés időpontja: 2017. június 6.

Évente több alkalommal, különféle évszakokban kipróbáltuk: mindig szuper !
Külföldi, rokonainkat, vendégeinket ide visszük a Balaton parti hekk-lángos-szagból.
Még soha nem csalódtunk sem a kiszolgálásban, sem az ételekben, sem a borokban.
Köszönjük CHIANTI, - büszkék vagyunk rátok!

1  Köszönet neki: StefanS6249
Értékelés időpontja: 2017. május 20. mobiltelefonon

Magas árak (Pesti viszonylatban Gundel), érthetetlen nagyotmondó étlap, kevés választék,furcsa, újszerű ízek. ha ásványvizet rendelsz fél litert kapsz automatikusan kerdés nélkül, mert ez nagyon elegáns gondolom :) az ételek elmagyarazása is akadozik... kedves kiszolgálás, szép környezet.. csak jol nem lakik az ember és sok pénzt fizet ezért.. kinek mi éri... ;)

1  Köszönet neki: Katalinnn
Értékelés időpontja: 2017. május 16. mobiltelefonon

A családommal ültünk be ebbe a nagyon hangulatos étterembe. Az ételek mind egytől egyig nagyon ízletesek és gusztusosak voltak. Bár első ránézésre picinek tünetek az adagok mire végig ettük a menüt igen csak jól laktunk! A kiszolgálás első osztályú volt. Ha lesz rá alkalmunk biztosan vissza térünk még ebbe a hangulatos étterembe.

Köszönet neki: Péter H

A következőt megtekintő utazók: GUSTO13 Bistro & Delicate ugyancsak megtekintették

Veszprém, Veszprém megye
Veszprém, Veszprém megye

Járt már itt: GUSTO13 Bistro & Delicate? Ossza meg benyomásait!