“Uzsonna”

GUSTO13 Bistro & Delicate
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. május 9. mobiltelefonon

Hazafelé találtuk a helyett itt az alkalmazásban, és nagyon megérte.
A környék kissé furcsa, kb a panelgettó közepén van, de a hely szép és hangulatos.
Udvarias, szimpatikus kiszolgálás, humoros, segítőkész személyzet, ízléses és ízletes ételek.
Erősen ajánlott kategória nálam. ;)

Köszönet neki: fotx8

Értékelés időpontja: 2018. május 8.

2017-ben még a Chiantiban voltunk ott, és elámultunk. Idén, május 12.-én újra megyünk. Nagyon kíváncsi vagyok.

Köszönet neki: Wander443211
Értékelés időpontja: 2018. április 28. mobiltelefonon

Nagyobb baráti társasággal érkeztünk szombat délután..telefonos asztal foglalás rendben..rendelés felvétel már döcögős..az ételek érkezése brutális sok..hideg előételek abszolút..főételnél szo-szo..desszertnél elfogadhatatlan főleg ha olyan ami kész mint a pohár tiramisu és torta..erre 30 percet várni?na de kérem!..az italok hasonló..üres a pohár de meg sem kérdezik,h esetleg egy másikat..kávéhoz a kért tej nem érkezett meg 30 p alatt..egyébként az ételek finomak..a tatárhoz nem illik a torma..az erős paprika és lila hagyma opciós kellene,h legyen de nincs..a zsü túl édes a csülökhöz..a tiramisuban nincs piskóta így inkább kávés krém..a házi tökmagos kenyér szuper!a limonádé finom..

Köszönet neki: Roland F
Értékelés időpontja: 2018. április 2. mobiltelefonon

Finom ételek, hangulatos hely, kedves kiszolgálás. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Kívülről nem is venni észre, hogy nyitva van, majdnem továbbmentünk. :)

Köszönet neki: TiborF118
Értékelés időpontja: 2018. március 11. mobiltelefonon

Étterem kinézete stílusos, különleges berendezés. Unott, egy sikú pincér, nulla humorérzék. Konkrét ajánlata nem volt, szerinte minden remek. Laza tatárhoz nem kaptam pirítóst. Malacsült finom volt, hozzá a lila káposzta elpürésítve jó ötlet, a burgonya fánk erősen hanyagolhatóan semmilyen jellegű. Desszert: tiramisu, hát bárcsak ne is kértem volna.
Többet vártam tőle!

Köszönet neki: KatalinP131

A következőt megtekintő utazók: GUSTO13 Bistro & Delicate ugyancsak megtekintették

Veszprém, Veszprém megye
Veszprém, Veszprém megye

Járt már itt: GUSTO13 Bistro & Delicate? Ossza meg benyomásait!