Értékelés időpontja: 2017. december 9.

Leszögezem, hogy értékelésem csak az étterem részre terjed ki.
Kiszolgálás: fiatal, pályakezdő pincérünk kedvessége és igyekezete dicsérendő. Ennek ellenére rosszul éreztük magunkat, melynek fő oka az extrán lassú kiszolgálás. Ebédünkre (5 felnőtt + 2gyermek) több mint 2h-t vártunk, úgy hogy rajtunk kívül 2-3 asztalnál voltak még vendégek.
Ételek: átlagos ételek.
Hely: annak ellenére, hogy a konyha távol van az étkezőtől, ruháink mind olaj szagúak lettek.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. szeptember
Utazás típusa: Családjával utazott
2  Köszönet neki: Szücs N
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 23. mobiltelefonon

Sajnos választ nem kaptam. Ez is csak önmagáért beszél.

Tisztelt Hotel Gizella,

Penteken a keso esti orakban tertem be onokhoz az egy eves kislanyommal. Egy ketagyas szobat foglaltunk onoknel ami csupan egy fore volt megvetve de a gyors es kesei foglalasra tekintettel elfogadtam ezt a lehetoseget holott egy valamire valo hotel a nap 24 orajaban kene hogy tiszta agynemut tudjon adni a vendegeknek ha barmi tortenik.
Erkezesunkkor egy rovid de annal kinosabb parbeszedet folytattunk az ejszakai recepcios urral es picit az az erzesem volt hogy nem biztos abban sem amit sajat maga mondott 20 perccel azelott a telefonban.

Mindenesetre ezt a problemat athidaltuk es elfoglaltuk a szobat. (106)

Jomagam is vendeglatos szakiranyu vegzetseggel rendlekezem es megfordultam par hotelben itthon es kulfoldon mint vendeg mint alkalmazott egyarant, viszont amit onoknel tapasztaltam a vendeglatas minden iranyelvevel osszeegyeztethetetlen.

Probaltam torekedni arra hogy a kislanyomat mielobb elaltassam igy letettem az agyra ahol legalabb ketto szemely haj es test szorzete volt megtalalhato.
Elegge tolerans vagyok igy egy hajszal meg ha az sem fordulhatna elo valahogy megemesztem de jelen esetben csak a nagyparnan tobb hajszal es szordarabok voltak amit meg egy lataskorlatozott is minden nehezseg nelkul eszrevett volna.
Ez picit eret vagott bennem, normalis esetben azonnal elhagytam volna a szobat, de tekintettel a kesei idore a parszaz kilometerre amit levezettem es a hullafaradt kislanyomra nyeltem egy nagyot es maradtunk.
Termeszetesen fenykepekkel tudom alatamasztani az allitasaimat.

Reggel viszonylag koran ebredtunk majd levittem gyermekem reggelizni de itt nem is merulnek bele eszreveteleimbe mint vendeg foleg nem szakmai szemmel....igy ra is ternek a tavozasunkra.

Miutan osszepakoltunk lementunk a recepciora ahol egy holgy volt epp muszakban. Mikozben fizettem igen visszafogottan es udvariasan kozoltem vele hogy az agyban talalhato hajazalak mennyisege majdhogy vetekszik egy jolmeno fodraszuzlet napi termelesevel, mindezt az onok alkalmazottja ket darab hummogessel rendezni velte.

Istennek hala heves termeszetem ellenere es a sokkos allapotnak koszonhetoen udvariassan tavoztam pedig nagyon keves valaszotott el attol hogy kinyilvanitsam erzeseimet a tortentek utan.

Mindenesetre probalom megerteni mi minden jatszhatott kozre hogy ezek a dolgok igy alakulhassanak.

Kerem ne ertsen felre nem varok/tam semmilyen kulonleges szolgaltatast csupan azt amit forditott helyzetben jomagam tettem volna a vendegert illetve az alapveto higeniai elvarasokat.

Kivancsian varom az allaspontjat a tortentekkel kapcsolatban.

Tisztelettel: Tüske Roland

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. szeptember
Utazás típusa: Családjával utazott
Köszönet neki: drtuske
Értékelés időpontja: 2017. július 23.

Egy éjszakát töltöttünk el a szállodában, ami tökéletes helyen, a vár aljában várja a vendégeket.
Egy nappal az érkezésünk előtt foglaltunk, és még last minute kedvezményt is kaptunk, amire nem számítottunk. A személyzet kedves, a második emeleti standard szobánk tiszta és rendes volt, bár nem túl nagy, emiatt csak rövid tartózkodásra ajánlom.
A vacsoránál a felszolgálás és az étel is rendben volt, a pincér egy kicsit talán túl közvetlen, de még épp belefér. Ami meglepett, hogy 18% (!!!) szervízdíjat számolnak fel, ez szokatlanul magas és egyáltalán nem korrekt.
A szobánkban este mi tisztán hallottuk a szomszéd szobában telefonáló vendéget, tehát a falak vékonyak. Nekünk nem okozott gondot, szerencsénk volt, valószínűleg egyedül volt az illető.
A reggeli kicsit szegényes, a péksütemények nem túl finomak, a lekváros bukta sajnos száraz volt. A narancslé 50%-os, a kávé viszont nagyon finom, ami ritkaság.
Reggel, amikor a szomszédos szobákat takarították, kicsit furcsállottam, h a szobákból begyűjtött lehúzott ágynemű és törölközők a folyosón voltak két kupacba rakva, és ez fél óráig biztosan így volt mert reggelire menet és onnan jövet még ott voltak... Ilyenekre nagyon kellene figyelni.
Minden negatívum ellenére annyira hangulatos a hely és annyira kedves volt mindenki, hogy szívesen mennék még egyszer (csak ne legyen mellettünk senki).,

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. július
  • Utazás típusa: Partnerével utazott
Köszönet neki: Lumnitzer
Értékelés időpontja: 2017. május 11.

Április elején jártunk a hotelben egy sportrendezvény kapcsán. Nagyon meg voltunk elégedve. Kedves személyzet, tiszta, nagy szobák, gyönyörű kilátás. Jó reggeli és vacsora, ingyenes parkolás. Bátran ajánlom.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. április
1  Köszönet neki: levis67
Értékelés időpontja: 2017. február 15. mobiltelefonon

1 éjszakát szálltunk meg a párommal, prémium szobában. A tisztasággal, a recepciós személyzettel minden rendben van. A hiba a reggeli minősége! Ezen sürgősen változtatni kellene! Javaslom a vezetésnek, hogy menjenek szakmai kirándulásra, nézzék meg máshol mi van. Külföldre sem kell menni, már itthon is van üdítő, pozitív példa!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. február
Utazás típusa: Partnerével utazott