“"Meglepetés"”
Fricska értékelése

Fricska
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 27. mobiltelefonon

Veszprémi kolleganő ajanlotta a hangulata és a burgerük miatt. Be is mentünk, megérkezeskor lepakoltuk az üllésről a poharakat hoztunk magunknak étlapot es nagy nehezen sikerült rendelni is. Ennek a részleteit nem írnám le. A "szervíz" pocsék, a pincéreket nem minősítem. Miután elkezdtem ezeket megtapasztalni rájuk kerestem Tripadvisoron látva a kommeneteket nem csak én tapasztaltam ezt. Vajon az üzletvezető nyomonköveti ezeket a kommenteket? Ha igen miért nem cselekszik ezek ellen? Valószìnű különösebb szintet nem szeretnének ütni, van aki megelégszik azzal, ami van. Csak nem értek miért ruháztak be és újjítottak fel.( valamilyeik kommentben láttam az üzletvezető váltás javasolnám, hátha ráhatással lenne a pincér fiúcskákra.
Az étel jó volt. A hangulat és a környezet pazar.

Köszönet neki: warschitz4815491

Értékelés időpontja: 2017. augusztus 26.

Ötletes dekorációkkal és romkocsmához hasonló bútorokkal kint tölthetünk egy délutánt-estét úgy hogy közben , ha megjön az étvágyunk , tudunk komolyabb ételeket is enni. Ha belenyúlunk a zsebünkbe. Persze ettől még nem lesz abrosz az asztalon és az aperol spritzben sem lesz több Prosecco, mint amennyit kispóroltunk belőle. Méltányolandó a fine dining vonal próbálkozás, de a kiszolgálás és a bútorzat sem ehhez való. Maradjon meg egy jó "Május 1" park beli bisztro-kocsma és kívánom, hogy döntsék el ki a célközönség. A hely zseniálisan jó atmoszférájú.Tele lehetőségekkel.

Köszönet neki: kaffefan
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 12. mobiltelefonon

Egy városnéző túra közepén figyeltünk fel a várból a kerthelyiségre. Igaz rengetegen voltak, de nem semmiért! A környék legjobb helye

Köszönet neki: Attila T
Értékelés időpontja: 2017. július 23.

A Séd-patak partján egy bohó, merész és bájos hely, ahol annyira kedvesek a kiszolgálók, h amikor megkérdeztük, h árulna-e fagyit, azt mondták, h nem, de a hídon túl van egy jó fagyizó, és menjünk nyugodtan vissza hozzájuk, ha nem fogyasztunk is. Így kell ezt csinálni!

Köszönet neki: EraKiss
Értékelés időpontja: 2017. július 19.

A Tripadvisor ertekelese miatt gondoltuk hogy ellatugatunk a Fricska nevu helyre, es szerettunk volna asztalt foglalni szombat este 8 fo plusz egy pici.
Telefonban azt a valaszt kaptuk hogy asztalfoglalas nem lehetseges, facebookon pedig azt hogy menjunk nyugodtan vagy lesz hely vagy nem. Hat mi nem igy tervezunk meg egy estet, foleg nem gyerekekkel.
Igy mashol vacsoraztunk. Miutan a csapat fele hazament, tettunk egy setat a var korul, igy megiscsak a Fricskaban kotottunk ki. Eloszor nem nagyon nezett rank senki, aztan szereztunk magunknak itallapot. A felszolgalo kisholgy aki vegul odajott, aranyos volt, vette a poenokat. Eleg huvos volt este igy rendeltunk par meleg italt es desszertet. A kave aranylag hamar megerkezett de a desszert sehol nem volt jo ideig, igy a kave -desszert kombo ugrani latszott. Mikor kihoztak hatalmas csalodas volt, nagyon szepen volt talalva, de az a kis kocka brownie es a rafujt tejszinhab nem ert annyit amennyit kifizettunk erte. Mentsegere szoljon a brownie nak hogy nagyon jo ize es allaga volt, de az igazi brownie-hoz talan egy gomboc vanilia fagyi dukal a legjobban, es forron-hidegen talaljak. Legszivesebbe vissza kuldtem volna. Nagyon kellemes a helyszin sracok, es a brand is jo, de kicsit figyelhetnetek a reszletekre, a vendegekre, es ugy egyaltalan, ha nincs szukseg 8 fos tarsasagra szombaton, megertjuk, de hogy 5 fovel sem tudtak rendesen kiszolgalni ( a benti resz szinte ures volt, par ember ult kint csak) szerintem nem fer bele. Koszi.

Köszönet neki: csicseriborsocska

A következőt megtekintő utazók: Fricska ugyancsak megtekintették

Veszprém megye, Közép-Dunántúl

Járt már itt: Fricska? Ossza meg benyomásait!