“Hangulat”
Fricska értékelése

Fricska
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 18. mobiltelefonon

A patak mellett volt közvetlenűl asztalunk és a patak hangja mellett nagyon hangulatos volt a vacsora. Az ételekkel se volt semmi különös probléma.
Talán a tálalás lehetett volna picit szebb de ez az étel minőségét nem rontja.

Köszönet neki: Dani P

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 13.

Előző - 1,5 évvel ezelőtti - ottjártam óta kellemes csalódás ért: a kiszolgálás minősége - általam nem várt mértékben - javult. A pincér gyors volt, figyelmes és hozzáértéséről is tanúbizonyságot tett, amikor tanácstalanságomat látva megpróbált ételt ajánlani.
Az étel továbbra is finom, sőt a választék tetszetős irányt vett fel: kialakításánál erősen figyeltek a helyi termékek használatára és a grillételektől finom hangsúlytolódás figyelhető meg a fine dining irányába.
A hely mértékletes, az eredeti stílust követő, de kontúrjában finomodó ráncfelvarráson esett át.
Ez idáig - az első látogatás rossz benyomása hatására - tartózkodtam a helytől, de a legutóbbi második látogatás újra bizalmat adott. Mindenképp megér egy további próbát.
A kérdés csupán az, hogy stabilan tartható-e ez a színvonal...
Gratula a helynek!

Köszönet neki: Szücs N
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 10. mobiltelefonon

A burgertol nem ajultunk el. Nem rossz, de ettünk mar jobbat is. Kiszolgálás korrekt, de külön szólt egyikonk, hogy rendelni szeretnénk.
A helynek a kornyezet a nagy szerencséje, mert nagyon szep es hangulatos.

Köszönet neki: JEsther92
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 27. mobiltelefonon

Veszprémi kolleganő ajanlotta a hangulata és a burgerük miatt. Be is mentünk, megérkezeskor lepakoltuk az üllésről a poharakat hoztunk magunknak étlapot es nagy nehezen sikerült rendelni is. Ennek a részleteit nem írnám le. A "szervíz" pocsék, a pincéreket nem minősítem. Miután elkezdtem ezeket megtapasztalni rájuk kerestem Tripadvisoron látva a kommeneteket nem csak én tapasztaltam ezt. Vajon az üzletvezető nyomonköveti ezeket a kommenteket? Ha igen miért nem cselekszik ezek ellen? Valószìnű különösebb szintet nem szeretnének ütni, van aki megelégszik azzal, ami van. Csak nem értek miért ruháztak be és újjítottak fel.( valamilyeik kommentben láttam az üzletvezető váltás javasolnám, hátha ráhatással lenne a pincér fiúcskákra.
Az étel jó volt. A hangulat és a környezet pazar.

Köszönet neki: warschitz4815491
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 26.

Ötletes dekorációkkal és romkocsmához hasonló bútorokkal kint tölthetünk egy délutánt-estét úgy hogy közben , ha megjön az étvágyunk , tudunk komolyabb ételeket is enni. Ha belenyúlunk a zsebünkbe. Persze ettől még nem lesz abrosz az asztalon és az aperol spritzben sem lesz több Prosecco, mint amennyit kispóroltunk belőle. Méltányolandó a fine dining vonal próbálkozás, de a kiszolgálás és a bútorzat sem ehhez való. Maradjon meg egy jó "Május 1" park beli bisztro-kocsma és kívánom, hogy döntsék el ki a célközönség. A hely zseniálisan jó atmoszférájú.Tele lehetőségekkel.

Köszönet neki: kaffefan

A következőt megtekintő utazók: Fricska ugyancsak megtekintették

Veszprém, Veszprém megye
Veszprém, Veszprém megye

Veszprém megye, Közép-Dunántúl

Járt már itt: Fricska? Ossza meg benyomásait!