“Kihagyhatatlan”
Fricska értékelése

Fricska
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 21.

...olyan, ha valaki még nem járt ott és ajánlod...elmegy, kipróbálja és még ott, a helyszínen felhív, hogy: "Te, ezt honnan tudtad, ez zseinális!"
A vizsla hatalmas arc :-) szakács "csillagos" :-) a felszolgálók jó fejek :-) a környezet csillagos 5 :-)
Finomabbnál finomabb ételek, átgondolt felszolgálás és kültéri fogyasztás. Imádnivaló!

Köszönet neki: jszilva2015

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 20. mobiltelefonon

Kicsit esős napon ruccantunk át Veszprémbe gyors városnézésre. A kirándulás végén a Fricskában vacsiztunk, mivel esett, bent foglaltunk helyet, bár a kinti padok a patak partján nagyon hangulatosak és hívogatóak voltak. A kiszolgálás gyors volt, 2 asztal volt még foglalt rajtunk kívül. Megkóstoltuk az ázsiai levest (kicsit talán túl limosra sikeredett és nem volt eléggé meleg, bár ez lehet egyéni szociális probléma, hogy a kinti 10-15 fok utan egy gőzölgő levesre vágytam, ami jól ámelegít) és a hamburgereket. Nem vagyok nagy hambis, marhahúst sem eszem, így maradtam a csirkeburgernél. Maga a hambi nem volt túl nagy, de a benne lévő husi vitte a prímet, akármilyen szögből néztem, ez tényleg 1 cs.mell volt (nem 1 méretre vágott vlmi). Héjában sült krumpli volt mellé, jó nagy adag, ehhez még vlmilyen mártogatóst elfogadtam volna. Az étlapon szereplő többi ételt nen kóstoltuk, de kedves barátaink elmondása alapján nagyon újragondolt a választék. Meg voltunk elégedve, ha legközelebb erre járunk, tuti beugrunk 1 hambira.

Köszönet neki: Orsolya B
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 18. mobiltelefonon

A patak mellett volt közvetlenűl asztalunk és a patak hangja mellett nagyon hangulatos volt a vacsora. Az ételekkel se volt semmi különös probléma.
Talán a tálalás lehetett volna picit szebb de ez az étel minőségét nem rontja.

Köszönet neki: Dani P
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 13.

Előző - 1,5 évvel ezelőtti - ottjártam óta kellemes csalódás ért: a kiszolgálás minősége - általam nem várt mértékben - javult. A pincér gyors volt, figyelmes és hozzáértéséről is tanúbizonyságot tett, amikor tanácstalanságomat látva megpróbált ételt ajánlani.
Az étel továbbra is finom, sőt a választék tetszetős irányt vett fel: kialakításánál erősen figyeltek a helyi termékek használatára és a grillételektől finom hangsúlytolódás figyelhető meg a fine dining irányába.
A hely mértékletes, az eredeti stílust követő, de kontúrjában finomodó ráncfelvarráson esett át.
Ez idáig - az első látogatás rossz benyomása hatására - tartózkodtam a helytől, de a legutóbbi második látogatás újra bizalmat adott. Mindenképp megér egy további próbát.
A kérdés csupán az, hogy stabilan tartható-e ez a színvonal...
Gratula a helynek!

Köszönet neki: Szücs N
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 10. mobiltelefonon

A burgertol nem ajultunk el. Nem rossz, de ettünk mar jobbat is. Kiszolgálás korrekt, de külön szólt egyikonk, hogy rendelni szeretnénk.
A helynek a kornyezet a nagy szerencséje, mert nagyon szep es hangulatos.

Köszönet neki: JEsther92

A következőt megtekintő utazók: Fricska ugyancsak megtekintették

Veszprém, Veszprém megye
Veszprém, Veszprém megye

Veszprém megye, Közép-Dunántúl

Járt már itt: Fricska? Ossza meg benyomásait!