“Salátafőzelék?naná!”
Fricska értékelése

Fricska
Értékelés időpontja: 2017. október 29. mobiltelefonon

Igazán kellemes hely Veszprémben.
A salátafőzelék is nagyon finom.Letisztult ízek és tálalás.Udvarias kiszolgálás.

Köszönet neki: Szilvaszem

Értékelés időpontja: 2017. október 18. mobiltelefonon

Veszprém egyik legfelkapottabb helye, érthető okokból... egy falatnyi romantika Veszprém szívében a Séd patak partján. Délután, hosszas séta után tértünk be megpihenni, egy frissítőt ittunk. Az étlap igazi ínyenceknek szánt különlegességeket kíván, de sajnos a menüben vegetáriánus, vegán fogások nem szerepelnek.
Szerettünk volna estére helyet foglalni, de sajnos már teltház volt. Talán legközelebb.

Köszönet neki: Lilla T
Értékelés időpontja: 2017. október 15. mobiltelefonon

Rendkívül hangulatos hely, kedves kiszolgálò személyzet! A belső helység kreatívan berendezett, míg a patak menti kinti padok igazi piknik hangulatot nyújtanak. Az ételek ötletesek és egyszerűek, tökéletes hely gyermekeknek is! Mindenkinek ajánlom, nem olcsó, de megéri!

Köszönet neki: Míra R
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 21.

...olyan, ha valaki még nem járt ott és ajánlod...elmegy, kipróbálja és még ott, a helyszínen felhív, hogy: "Te, ezt honnan tudtad, ez zseinális!"
A vizsla hatalmas arc :-) szakács "csillagos" :-) a felszolgálók jó fejek :-) a környezet csillagos 5 :-)
Finomabbnál finomabb ételek, átgondolt felszolgálás és kültéri fogyasztás. Imádnivaló!

Köszönet neki: jszilva2015
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 20. mobiltelefonon

Kicsit esős napon ruccantunk át Veszprémbe gyors városnézésre. A kirándulás végén a Fricskában vacsiztunk, mivel esett, bent foglaltunk helyet, bár a kinti padok a patak partján nagyon hangulatosak és hívogatóak voltak. A kiszolgálás gyors volt, 2 asztal volt még foglalt rajtunk kívül. Megkóstoltuk az ázsiai levest (kicsit talán túl limosra sikeredett és nem volt eléggé meleg, bár ez lehet egyéni szociális probléma, hogy a kinti 10-15 fok utan egy gőzölgő levesre vágytam, ami jól ámelegít) és a hamburgereket. Nem vagyok nagy hambis, marhahúst sem eszem, így maradtam a csirkeburgernél. Maga a hambi nem volt túl nagy, de a benne lévő husi vitte a prímet, akármilyen szögből néztem, ez tényleg 1 cs.mell volt (nem 1 méretre vágott vlmi). Héjában sült krumpli volt mellé, jó nagy adag, ehhez még vlmilyen mártogatóst elfogadtam volna. Az étlapon szereplő többi ételt nen kóstoltuk, de kedves barátaink elmondása alapján nagyon újragondolt a választék. Meg voltunk elégedve, ha legközelebb erre járunk, tuti beugrunk 1 hambira.

Köszönet neki: Orsolya B

A következőt megtekintő utazók: Fricska ugyancsak megtekintették

Veszprém megye, Közép-Dunántúl

Járt már itt: Fricska? Ossza meg benyomásait!