Mai nyitvatartás: 9:00 - 21:00
Gokart!

Kiváló a brigád,a patika élmény mellé jó hangulatot adnak a “bajszos cigányék”! Köszönjük! Jövünk... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. június 26.
Egrifckndavid
Gokartozás a párommal.

Kiruccantunk Visegràdra hètvègèn ès kipróbàltuk a goksrtozàst. Hatalmas èlmèny volt. A szemèlyzet... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. október 27.
StellaH697
Mind a(z) 79 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. március 14. mobiltelefonon

Egy szuper étterembe ebédeltünk,ahol ajánlották a Gokart pályát!
Elmentünk és kipróbáltuk! Én régebben már gokartoztam,de már elfelejtettem hogy milyen szenzációs élmény!
Nagyon jó volt! Kalandparkot is próbáljuk majd,visszatérünk!

Köszönet neki: szumoka
András V, a Visegrád Gokart és Kalandpark alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 16.

Nagyon szépen köszönjük az értékelést. Legközelebb is várjuk szeretettel. Üdvözlettel: Gokart Team

Értékelés időpontja: 2018. március 14. mobiltelefonon

Párommal jöttünk Visegrádra, mert hétágra sütött a napocska. Megláttuk a gokart pályát, egyből bementünk! Hatalmas élmény volt! A személyzet kedves, mosolygós, előzékeny. A kalandpályán is végig mentünk. Szuper volt ah élmény. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: Curious760949
András V, a Visegrád Gokart és Kalandpark alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 15.

Értékelés időpontja: 2018. március 12. mobiltelefonon

Királyok a srácok! Nem csak jól figyelnek, de figyelnek a biztonságra, főleg a kalandpályán, mindenkinek feltétlen ajánlom, adrenalinfüggőknek kötelező program!

Köszönet neki: SzabolcsB111
András V, a Visegrád Gokart és Kalandpark alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 13.

Értékelés időpontja: 2018. március 4. mobiltelefonon

Családdal mentünk Visegrádra gokartozni,gyerekek nagyon élvezték!
Én aki ezidáig nem ültem még csak gokartba sem,kipróbáltam!
Nagyon fantasztikus élmény volt!
Bátran ajánlom mindenkinek,aki csak teheti próbálja ki!

Köszönet neki: nagypetrus76
András V, a Visegrád Gokart és Kalandpark alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 6.

Értékelés időpontja: 2019. november 25.
Google-fordítás

A program dátuma: 2019. november