214 USD
Villa Harmónia(Visegrád)
Hollo Panzio(Visegrád)
Castle Var Hotel(Visegrád)
  • Étterem
Értékelés időpontja: 2017. április 1.

Minden tökéletes volt 3 kisgyermekkel is! :-) Tágas szobák, minőségi és nagyon finom ételek, kedves személyzet. Játszószoba, billiárd, élőzene, nagyon jó medencék. :-) Visszavágyunk, bátran ajánljuk bárkinek!

Ott-tartózkodás: 2017. március, utazás jellege: családi
Ezzel a hotellel együttműködve begyűjtött értékelés
Köszönet neki: mezedes77
Értékelés időpontja: 2017. január 31.

3 napot töltöttünk el a szállodában.A szálloda elhelyezkedése jó. A személyzettel különösebb probléma nem volt, a recepciós személyzet nem volt túl kedves se mosolygós,de a felszolgálók kedvesek és illedelmesek voltak. A szoba tágas, világos és tiszta, de több helyen látszik, hogy apróbb javítás/takarítás szükséges (wc rozsdafolt, zuhany kabinban vízkő,...stb.), a fürdőszobában a csempék nagyon koszosak. Szobában hiányoltuk a tea filter, illetve kávé bekészítését, mivel vízforraló volt ( ebben az esetben általában hozzá való dolgok be vannak készítve).
A szoba egyik napról a másikra nem volt takarítva!!!!

A wellness részleggel egyáltalán nem voltunk megelégedve. A wellness részlegen való takarítás nem látható, reggel mi voltunk az elsők a szauna részlegen és ott takarítás biztos, hogy nem volt előző nap este, a szaunákon belül is nagy volt a kosz!!! A szauna térben és a medencéknél a levegő állott és ugyan úgy kosz volt, a napozó ágyak mögött pár hetes kosz lehet már.

Az étkezés: első este vacsora nagyon gyenge volt, a második este már magasabb színvonalú volt. A reggeli választéka nagyobb volt. Egyik étkezés se felelt meg egy 4 csillagos szintű szállodával.

• Ott-tartózkodás: 2017. január, utazás jellege: páros

Bár :vendégbarát ár
Kisállat barát 10+++ még kisállat etető és itató is volt az apartmanban
Wellness 9
Masszázs 10+++

Kellemes 2 éjszakát töltöttünk itt nagyon elégedetten távoztunk!!Csak ajánlani tudjuk! A terepkabátos
kutyus még a titkárságról is elköszönt!így jelezte hogy neki is tetszett!köszi mindent és csak így tovább !!!!

Ott-tartózkodás: 2017. január, utazás jellege: családi
Köszönet neki: attila802015
Értékelés időpontja: 2017. január 16.

Jó pontok: A reggeli és a vacsora bőséges és finom is volt. Sokféle ételből lehetett választani.A lakosztály tágas és kényelmes volt. A hotel könnyen megközelíthető. Tetszik, hogy adnak wellness törölközőt, köntöst és a kis piperéket (sampon, testápoló stb.)
Rossz pontok: A'la carte menüjük nem éppen olcsó és az rendben, hogy az étel finom, de nem nyújtanak semmi extrát, amit az árból az ember gondolna. A wellness részleg elég kicsi és ez hamar meg is telik, úgyhogy az embernek időben kell mennie ha nyugágyat szeretne és a "jakuzzis" medencébe helyet magának. Lakosztályunk volt, a furcsa az volt benne, hogy volt konyha amiben volt bögre, ellenben se egy tányér, se egy evőeszköz, se egy tál, lábos stb. Eddig ahol jártam hotel és volt vízforraló (mint itt is), mindig biztosítottak egy pár teafiltert, cukrot/édeskét, "nescafét", tejszínt, itt ezt nem találtam.

• Ott-tartózkodás: 2017. január, utazás jellege: páros
Köszönet neki: Csilla M
Értékelés időpontja: 2017. január 15. mobiltelefonon

Gyönyörű tágas szoba, nappali résszel, finom ételek és kimagasló személyzet jellemzi a Szállodát. Mindennel meg voltunk elégedve a két éjszaka időtartam alatt. Nem tudunk negatívumot említeni. Ajánlani fogjuk a barátainknak és hamarosan mi is visszatérünk egy kis pihentető kikapcsolódásra. Köszönünk mindent!

Ott-tartózkodás: 2017. január, utazás jellege: családi
Köszönet neki: FodorIm