“Továbbra is a megszokott színvonal”
Plintenburg étterem értékelése

Plintenburg étterem
Értékelés időpontja: 2018. március 15. mobiltelefonon

Szokás szerint rendkívül gyors és kedves kiszolgálás, finom étel.
Kutyával is látogatható étterem, külön köszönet a figyelmességért, hogy a kutyus vizet is kapott! Jó szívvel ajánlom mindenkinek, aki erre jár!

Köszönet neki: LillaT49
András V, a Plintenburg étterem alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 16.

Kedves Lilla!
Köszönjük szépen az értékelését. Legközelebb is várunk szeretettel benneteket. Üdvözlettel :Plintenburg csapata

Értékelés időpontja: 2018. március 15. mobiltelefonon

Finom volt minden, kedves kiszolgálás. Ha erre jársz térj be nyugodtan! Hangulatos, tiszta hely.

Köszönet neki: sganeczcsaba
András V, a Plintenburg étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 16.

Köszönjük szépen az értékelését. Reméljük legközelebb is minket választanak. Üdvözlettel :Plintenburg csapata

Értékelés időpontja: 2018. március 14. mobiltelefonon

A párommal voltunk Visegrádon gokartozni,és utána megálltunk egy gyors ebédre a visegdádi révnél. Ragyogó nalsütés volt a Plinteburg panoráma teraszán. Az ebéd fenomenális volt, a kiszolgálás über jó volt! Mozzarellás csirkemellet ettem, a párom szarvaygombás taglietelle tésztát evett. Szépen tálalnak a szakácsok. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: Curious760949

Értékelés időpontja: 2018. március 14. mobiltelefonon

A környéken ez tűnt és ez volt a legjobb választás. A felszolgálás gyors volt, rendkívül kedvesek voltak velünk. A dunaparti táj elragadó volt és a fogás mennyeien finom és bőséges volt számunkra. Megfizethetőség szempontjából is a legjobb választás a környéken. A hotel Silvanusban szálltunk meg és úgy gondoljuk megérte megtenni azt kb 1.5-2km túrát a hegyről, hogy ott fogyaszthassuk el ebédünket.

Köszönet neki: AnaiseM2
András V, a Plintenburg étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 14.

Nagyon szépen köszönjük az értékelést. Legközelebb is várjuk önöket szeretettel. Üdvözlettel : Plintenburg csapata

Értékelés időpontja: 2018. március 13. mobiltelefonon

Nagyon örülök hogy rà talàltam erre a fantasztikus helyre! Az ételek, italok nagyon finomak. Àr/érték aràny is megfelelô. Kedvesek, segítôkészek! Imàdjuk

Köszönet neki: rebsong

A következőt megtekintő utazók: Plintenburg étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Plintenburg étterem? Ossza meg benyomásait!