“Visegrád”
Nagyvillam Restaurant értékelése

Nagyvillam Restaurant
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Gyönyörű környezetben, kilátással dunakanyarra található az étterem.
Hangulatos és jó elrendezés, udvarias kiszolgálás mellett remek ételeket ettünk, mennyiségre és minőségre sem lehet panasz.

1  Köszönet neki: Sherpa745407

Értékelés időpontja: 2017. október 15. mobiltelefonon

Egy nagyon kellemes 2 órát töltöttünk el a családommal . Az étel isteni a pite felejthetetlen. A kilátás mint mindig.

Köszönet neki: 303csabah
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 13.

Mi ReNDSZeReSeN JáRuNK éTTeRrMBe. AZ oRSZáG MiNDeN PoNTJáN. De MéG iDöNKéNT KüLFöLDöN is. töBBSeGBeN meg vAGYUNK eLéGEDVE az eLLáTáSaL. de aMit ma itt taPaSZTaLTuNK. aTTóL le esett az áLLuNK. A JóPoFA eLőZéKeNY feLSZóLGáLó. A SZTáR SHéF AKI LeüLT KöZéNK eGY KICSIT BeSZLGeTNI. PeDiG MILLIó DoLGA LeTT VoLNA. HiSZeN 2 eSKűVö is volt. ILLeTVe a MeSTeRCUKRÁSZ ILoNa. aKi MaGa HoZTa Ki az aJáNDéK mennyei szűLINaPo tortám. szoval nagyon segítökészek -korrektek voltak.. A kaja fenséges és bőséges A panoráma több mint pazar. Nagyon szépen köszönjük a szíveslátást-nagybetüs vendéglátst . . Fantasztikus volt minden. Minden Nagyon Szép, minden Nagyon JÓ és mindennel Maradéktalanul meg voltunk elégedve. De ténleg ÍGY VOLT. JÓ SZÍVEL ajánlom MINDENKINEK.... thx. ;-)

2  Köszönet neki: József Imre B
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 11. mobiltelefonon

2008-ban itt volt az esküvői vacsoránk, és azóta is minden évben visszatérünk ide - ha máskor nem megy akkor legalább a házassági évfordulónkon.

Az étlap időközben kis mértékben változott, a minőség egyáltalán nem, ahogy a panoráma és a hangulat sem.

Az egyetlen negatívum amit majd egy évtized alatt tapasztaltunk, hogy amikor befut egy turistacsoport (értsd: 1-2 busznyi turista) akkor elég rendesen "úszik a placc"; belassul a kiszolgálás, sor áll a mosdó előtt, de becsületükre legyen mondva, hogy még ilyenkor sem küldik el az egyszeri vendéget, még soha nem mondták azt hogy nincs hely.

Változatos étlap, jó minőség, nagy adagok, utánozhatatlan helyszín és panoráma. Mi biztosan, rendszeresen vissza fogunk ide jönni. De persze elfogultak vagyunk, nem is kicsit.

A látogatás dátuma: 2016. október
Köszönet neki: cs_fotos
Értékelés időpontja: 2017. július 25.

Kritikán aluli. 17 óráig volt kiírva a nyitvatartás, mi 15.45-kor érkeztünk, és közölték, hogy már nem szolgálnak ki minket. Arra a kérdésre, hogy: miért, hiszen még van több, mint egy óra zárásig, a válasz az volt, hogy úgy döntöttek, ma korábban zárnak.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: rszelei

A következőt megtekintő utazók: Nagyvillam Restaurant ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Nagyvillam Restaurant? Ossza meg benyomásait!