Értékelés időpontja: 2017. december 14. mobiltelefonon

A Panzió nagyon szép helyen található, az Egerszegi úton. Az ide látogatókat csodás kilátás várja a zalai dombokra. Kedves, segítőkész tulajdonosok várják a vendégeket. A szobák kényelmesek, makulátlanul tiszták. A szállás nagyon jó ár - értéket képvisel. Ajánlom mindenkinek.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. november
Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott
Köszönet neki: Connector744109
Aniko0909, a Arielle Panzio alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 15.

Kedves Róza!

Köszönjük értékelésedet és kedves szavaid! Szeretettel várunk legközelebb is, ha erre jársz!

Sz. Anikó

Értékelés időpontja: 2017. december 9.

Az ősz folyamán több alkalommal jártam Zalaegerszegen néhány napos üzleti úton.
Az Arielle Panzióban már az első napon ugyanazt a szívélyes fogadtatást és odafigyelést éreztem, amelyet korábban csak egy erdélyi utazásom során tapasztaltam az ottani szállásadónknál.
A szobákban makulátlan tisztaság van, a reggeli bőséges és ízletes.
Anikó, a tulajdonos maximálisan törekszik arra, hogy a vendégek egymás nyugalmát, pihenését se zavarják.
Egyik alkalommal a város egy másik "felkapottabb" és lényegesen magasabb árfekvésű panziójában kellett egy éjszakát töltenem, mert az Arielle-ben telt ház volt. Másnap már hívtam is a munkaadómat, hogy én már csak akkot vagyok hajlandó Zalaegerszegre jönni, ha Anikóéknél van szabad szoba. :-)
Ez az a hely, ahol a szakma iránti szeretet minden percben érződik és amelyet szívből ajánlani tudok mindenkinek, aki Zalaegerszegen kíván eltölteni néhány éjszakát.

Szobatipp: Jó levegő, szép kilátás, ízletes reggeli, családias hangulat
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. október
  • Utazás típusa: Üzleti ügyben utazott
Köszönet neki: Trip745896
Aniko0909, a Arielle Panzio alkalmazásában álló Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 12.

Kedves Mónika!

Nagyon szépen köszönjük csodálatos értékelésed, nagyon meghatódtunk rajta :)
Mint panziósnak nincs lehetőségünk "előválogatást" végrehajtani a vendégek között, de ha lenne, mi is az olyan vendégeket választanánk, mint Te vagy / voltál - egész itt tartózkodásod során kedves, barátságos, mosolygós voltál :)
Reméljük, jársz még felénk legközelebb is, bármikor szívesen látunk!

Anikó

Értékelés időpontja: 2017. október 30.

Zalaegerszeg jó levegőjű hegyi részén, csendes helyen, ízlésesen berendezett szobák, kényelem, kedves tulajdonos, finom reggeli, kültéri medence nyáron kiváló szórakozást nyújtott. Van ping-pong asztal és biliárd asztal is.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. október
Köszönet neki: Navigator738306
Aniko0909, a Arielle Panzio alkalmazásában álló Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. október 31.

Kedves Tünde! Köszönjük szépen remek értékelését. Örülünk, ha jól érezték magukat az Arielle Panzióban. Legközelebb is szívesen látjuk Önöket, ha erre járnak.

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 25. mobiltelefonon

Szeretem a kerdest: ugat a kutya? Nem, csókolom! Ez nyávog. Hol állatbarát az a szálláshely, ahol pár perc ugatas után megkér a tulaj, hogy tüntessük el a kutyát. És közli, hogy elege van a kutyákból. Szóval ha ide mész (ne menj!) és állatot vinnél, ügyelj rá, hogy vagy hal legyen, vagy kitömött. Ja, és közölte velünk a néni, hogy adjunk altatót a kutyanak. 16 órakor. Gratula!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. szeptember
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: NovaBak
Aniko0909, a Arielle Panzio alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. október 23.

"Vendég" néni figyelmébe! Valóban kisállatbarát a SZÁLLÁSHELY, de ez azt jelenti, hogy az állatbarát vendégek elhozzák magukkal kutyájukat / macskájukat, aminek aztán gondját viselik. Nem tudom, állatbarátnak lehet-e nevezni azt, hogy "én elmegyek szórakozni du. 5-től hajnal 3-ig, és addig egyedül hagyom a szobában a kutyámat"? Ha valakinek van kutyája, akkor talán foglalkozzon is vele, ne hagyja egyedül. Valóban megkérdeztem, hogy éjszaka ugat-e a kutya, de mivel a szálláshelyen több vendég kényelmét kell szem előtt tartanom, ez teljesen jogos. És ha a tulaj hazudik, és azt mondja, hogy "áh, nem, meg se nyikkan, csak alszik" - akkor jogosan mondom, hogy FÉL ÓRA (a 30 Magyarországon nem pár percnek számít...) nyüszítés után vigye innen, vagy adjon neki altatót, hogy csendben legyen. Elég sok kiskutya / cica volt már a panzióban, de a gazdájával együtt! A felelős (állatbarát) gazdák az egyedül hagyott kutyának kutyapanziót keresnek, vagy megkérnek egy szomszédot, nem órákra egyedül hagyják egy idegen környezetben! Ilyen tapintatlan, önző vendégek ne is jöjjenek az Arielle Panzióba.

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 23. mobiltelefonon

Nem tudom ki ez a nő, aki üzemelteti, de a legjobb szó ra: körülményes! És kötözködő! El kéne felejtenie a vendéglátast. A ház szép. Bár a 90-es évek stílus jegyeit hordozza ami nem baj. Egy kedves házigazdaval imadnam. Abban az időben voltam gyerek. Ez a nő viszont akkor sem volt normális szerintem. Nonszensz hogy megerkezesunkkor már problémázik. És beszologat. Hölgyem! Ha ezt olvassa akkor ne tegye mással! És zárja be a kapukat, aztán hímezzen. Vagy olvasgasson. De pénzt fizető vendéget ne kostolgasson. Üdv:M

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. szeptember
Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
Köszönet neki: Paradise733042
Aniko0909, a Arielle Panzio alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. október 15.

Köszönöm tanácsát, amit nem fogadok meg: ha megnézi a többi értékelést (magyar, angol, kanadai, stb. vendégektől) láthatja, hogy a többiek nem így vélekednek, mint Ön. Nem tudom, maga mivel foglalkozik, de ez után a komment után azt hiszem, hogy Ön a kötözködő. Persze mindenféle konkrétum (és persze név) nélkül könnyű odaírni, hogy "problémázik, beszólogat"... Én ezután is panziót fogok üzemeltetni, maga meg inkább költsön többet és szálljon meg egy ötcsillagos szállodában, ahol nem szólhatnak vissza!