“Kellemes hangulatú nyárutó, kitűnő ebéd”
Hotel Gabriella értékelése

Hotel Gabriella
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 9. mobiltelefonon

Erős forgalomban is előzékeny felszolgálás, szép környezet, ízletes ételek. Halak különösen... (pisztráng, fogas). Vadraguleves, palacsinta, kávé is jó!

Köszönet neki: zolt_nl818

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 23.

Több ételt (hal, marha, csirke) kipróbálva. Kifogástalan elkészítés, felszolgálás. Tapasztalt, udvarias felszolgálók. Egyedülálló helyszín, hangulat. Minden, amit egy étteremtől el lehet várni. Ajánlott!!

1  Köszönet neki: madurag2018
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 19.

A tóra épített árnyas teraszon foglaltunk helyet. Pillanatokon belül megkaptuk az étlap-"újságot". A felszolgálás kifogástalan, kedves, segítőkész. Rövid várakozás után hozták az mutatós, ízletes ételeket. - A fizetésnél nem volt szerencsénk: nem sikerült dobókockákkal 3 hatost dobnunk! - különben a cég vendégei lettünk volna! (Kedves gesztus)

Köszönet neki: szalaycsaba44
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 8.

A címben benne van minden: csodás hely, gratulálok, mindenkinek csak ajánlani tudom! :)
Többször voltunk már, mindig ugyanez a színvonal fogadott!
Nekünk a kávé is finom volt! :)

Köszönet neki: kabalakata
Értékelés időpontja: 2018. július 26. mobiltelefonon

Nagyon kellemes környezetben, hangulatos étlapról választhat az idelátogató.
Kiszolgálás nagyon kedves, figyelmes, akinek sikerül a végén 3x6-ot dobni kockával, az a ház vendége!
Az ételek normális mennyiségűek és nagyon finomak.
Csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: KrisztinaS254

A következőt megtekintő utazók: Hotel Gabriella ugyancsak megtekintették

Gyulakeszi, Veszprém megye

Járt már itt: Hotel Gabriella? Ossza meg benyomásait!