Mai nyitvatartás: 9:00 - 17:00
Dolphen Reef

Szépen kiépített, rendezett partszakasz.4 delfin otthona. Delfinek játékosak, nem félnek az... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. január 27.
Magdi73
mobiltelefonon
A legnagyobb élmény Eliat-ban

Két belépő van. 135 sima belépő két főre. Ha búvárkodni akarsz + 628 két főre. A sima a következőt... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. január 12.
KozmaZoli
Budapest, Magyarország
mobiltelefonon
Mind a(z) 2 722 értékelés megtekintése

2 722 találat
1 837
1 837
Értékelés időpontja: 2018. január 15. mobiltelefonon

Sok kellemes kis pihenő hely, kávézók, étterem és strand, ingyenes napágyakkal. Az étteremben remek ételekkel. Ajánlom mindenkinek. Ami esetleg fontos lehet: 16 óráig érdemes maradni, ha tényleg közelről szeretnéd látni a delfineket.

A program dátuma: 2018. január
1  Köszönet neki: AttilaM210
Értékelés időpontja: 2017. december 7.

A delfineket egész közelről lehet látni. Úszni is lehet velük külön fizetés ellenében, de nem lehet megfogni Őket akkor se. Mivel sokszor és jól lehet látni Őket szerintünk elegendő a belépő jegyet is megvenni. Lehet olyan jegyet kérni, hogy a második nap ingyen. Nekünk volt, de a strand rész olyan kicsi, hogy nem mentünk vissza másnap. A strand részen egy kisebb korallszirt van csak és tényleg nagyon kicsi. Az állatok viszont számosan előfordulnak. Vannak kutyák, macskák, pávák, selyemtyúkok és nem utolsó sorban sőt a delfinek. Látni halakat is.

A program dátuma: 2017. november
3  Köszönet neki: Tímea H
Értékelés időpontja: 2017. november 23. mobiltelefonon

Perfect. Amazing.
Ide mindenkinek el kell menni. Nem olcsó a belépő de megéri ezeket az állatokat a természetes környezetükben látni.

A program dátuma: 2017. november
Köszönet neki: anik_m2014
Értékelés időpontja: 2017. június 27. mobiltelefonon

Csodálatos környezet, csodálatos emberek és a legszebb jószágok delfinek! Fürödni, búvárkodni tökéletes.

A program dátuma: 2017. június
1  Köszönet neki: GabriellaS2111
Értékelés időpontja: 2016. november 17.

Akinek az az álma, hogy delfint lásson és egy vízben lehessen velük, azok jó eséllyel megtalálják a számításaikat, aki viszont csinál is valamit a nyaralásai során, azok keserű szájízzel távozhatnak. 67 shekelért kimehetsz a mólóra, ahol láthatsz delfineket, esetleg etetésre is lehet számítani, tényleg szép környezet, az én kritikám viszont a delfines sznorkelezésre vonatkozik. 290 shekelért sokat nem érdemes várni. 260 shekelért ment partnerem snorkelezni egy hajótúrán, én búvárkodtam, így lényegesen többet fizettem. De ez egy egész napos hajótúra volt, ebéddel, nagyon kedves és figyelmes személyzettel, két-három sznorkelezéssel, gyönyörű, tiszta vízzel, ahol sok szépet látni. Ehhez képest itt egy 25 perces futószalagos úszásunk volt. A partneremre a búvárruha nagyon szűk volt, levegőt sem kapott, mondták, hogy vizezzük be, kitágul és jobb lesz. Nem lett jobb, de ezt ők nem kérdezték meg, úgy kellett megkeresni valakit, hogy adjon másik ruhát, mert így levegőt nem fog kapni a parnterem. Megkaptuk végül, majd bementünk hárman, ahol egymásba kellett kapaszkodni, a delfinekhez nem lehetett hozzáérni, a víz nagyon mély volt, de szörnyen koszos, így túl messzire nem lehetett látni, és lényegében ez csak egy gyorsan be és gyorsan ki úszkálás volt. Ami nekem zokon esett, hogy nem vihettem el a víz alatti kamerámat, mert ugye azért vettem én kettőt is, hogy tudjak magamnak képet csinálni. Viszont vannak víz alatti fotósok, akik horror áron csinálják a képeket, valami 250 shekel lett volna 10 percnyi videó és 15 fotó és még azért is fizetni kellett volna, hogy elküldjék e-mail-ben, nem akarok hülyeséget mondani, hogy 50 vagy 15 shekelért. Ahogy kijöttünk a vízből már ki volt rakva a cuccunk a sarokba ezzel jelezve, hogy húzzunk a francba, jön a következő csoport. Soha nem éreztem még magam ennyire futószalag alkatrésznek egy túristalátványosság során. Az egész delfinöböl legjobb része egy étteremben való reggelizés volt 45 shekelért. Inkább nézzétek meg az Underwater Observatory-t, arról is úgy hittük, hogy felesleges, de nagyot tévedtünk.

A program dátuma: 2016. november
6  Köszönet neki: Curious680108