A partnerek kifizetései kihatnak az árak listáján kialakult sorrendre; a „Kiemelt” vagy „Szponzorált” rendezési szempont esetében pedig akár a szálláshelyek listáján kialakult sorrendet is befolyásolhatják.
2 149 találat
1 247
1 247
Értékelés időpontja: 2018. február 17. mobiltelefonon

Július 2-16 ig ismét egy szuper nyaralásom volt a Sunwingbe! Tavalyhoz képest nőtt a színvonal! A személyzet egy 10-es skálán 100-as ! Teltház volt és minden flottul ment! Le a kalappal az összes dolgozó elött! Köszönöm ezt a két hetet nekik hogy ilyen felejthetetlenné tették!❤️❤️❤️

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. július
Utazás típusa: Családjával utazott
5  Köszönet neki: anitaserafin
hotel_responsible, a Sunwing Waterworld Makadi Hotel alkalmazásában álló Leiter Gästebetreuung válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 21.

Dear anitasE8137CY,

Thank you for sharing your Sunwing Waterworld Makadi Hotel experience with fellow TripAdvisor readers.
We are glad to hear that we could meet all your expectations and provide you with an amazing holiday.
Our staff go above and beyond for our valued guests, and they really appreciate your kind words.

Értékelés időpontja: 2018. február 7. mobiltelefonon

2017.decemberében voltunk elöszőr Egyiptomban és a Sunwing szállodára esett a választásunk. Megjegyzem a legjobb döntés volt. Édesanyámmal voltunk ott ez volt neki a karácsonyi ajándék. A szálloda csodálatos talán úgy jellemezném hogy az ezer egy éjszaka meséi! Magával ragadó az első pillanattól kezdve. A személyzet nagyon kedves, és mindenben segítőkészek! A programok fantasztikusak, mi a safarin, a Kairói és a Luxori kiránduláson voltunk. A safari jó hangulatú kellemes , vicces és szorakoztató. Az idegenvezető első osztályú. A kairói és luxori kirándulás felemelő és csodálatos, igaz hogy maga az utazás hosszú de a látvány kárpótol. Amikor ott van az ember és látja, érzi a történelem csodáit az felfoghatatlan. Nem tud betelni vele az ember. Mindenkinek ajánlom tiszta szívből.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. december
Utazás típusa: Családjával utazott
4  Köszönet neki: IldikoSzilviaK

Dear Szilvia K,

Thank you for sharing your thoughts with the valuable readers here on TripAdvisor. It is truly exciting to receive reviews like yours!
Mentioning the friendliness and efficiency of our employees particularly we do appreciate very much, and will continue to work on our areas of improvement in order to be perfectly ready for your next stay.
Also no one can deny the fact about our location being very very convenient.

Sunny regards from Makadi Bay,

Sunwing Waterworld Makadi Bay

Értékelés időpontja: 2018. január 25.

Galát Norbert vagyok. Több alkalommal voltam már a Sunwingban és Mahara Klubtag vagyok. Nagyon szerettem ezt a hotelt. Eddig.

A nyaralásunk és ott tartózkodásunk felhőtlen volt. Ismerjük a hotelt előnyeivel és hátrányaival egyaránt.
Történt azonban egy igen sajnálatos esemény.

Tekintve, hogy január lévén igen alacsony vendégszámmal üzemel a hotel, nem szerveztek különösebben semmilyen ( korábban már megszokott ) ingyenes programot a vendégeknek.
Egy ott dolgozó viszont ajánlott egy pénteki estére szervezett tradícionális egyiptomi estet fejenként 7euróért az African bárban. Kaptunk az alkalmon, mert nagyobb életet szoktunk meg ebben a hotelben, azonban akkor abban a pillanatban nem volt nálunk ennyi pénz így megírtak az estről egy számlát, aláírtuk és megbeszéltük, hogy később a lobbyban kifizetjük készpénzben.
A kifizetés előtt azonban szobát cseréltünk. 4 fő, a 7444 és 7454-es szobákba.

A szobacsere lebonyolítása után mentünk a lobbyba, jeleztük a szobacserét, odaadtuk a rózsaszínű kapott papírt. Az úr ( nevét nem tudjuk csak az maradt meg, hogy rózsaszínű hello kitty-s mappával járt kelt a hotelben ) azt mondta, hogy sztornózza majd a korábbi számlát és most ír egy újat az új szobaszámokkal. Végül 4 főre írta az estet és a 7444-es szobára. Kifizettünk neki 4x7 eurót és eljöttünk.
Az estre belépéskor ellenőrizték a kifizetett számlát és csak úgy engedtek be az estre.
Remekül éreztük magunkat. Sok kép és videó bizonyítja az ott tartózkodásunkat.

Hogy őszinte legyek, nem emlékszem pontosan a rózsaszín papírt elvették e belépéskor vagy később mi dobtuk ki. De az tény, hogy náluk kell lennie egy számlának 7444-es szobaszámra írva , kifizetve,amivel mi érvényesen résztvetünk a programon, és kell lennie egy korábbi számlának az előző szobaszámmal ( ezt láttam kijelentkezéskor áthúzva és átírva a 7454-re ) kitöltött és aláírt számlának is amit kicsekkoláskor fizettettek ki velünk jogtalanul, nem adva róla semmilyen elismervényt.

Eleve borzalmas dolognak tartom, hogy a 8nap 7 éjszakára hirdetett és kifizetett utamból a semmibe veszik az utolsó éjszakám és utolsó teljes napom mert a repülőgép hajnali 4 órakor indul, a transzfer busz pedig órákkal előtte kivisz a reptérre, hogy ott üljünk órákat mint a hajléktalanok a reptéren feleslegesen, pedig nekem még az utolsó nap legalább délelőtt 10 ig vagy délig ( magyar szokások szerint ) a medence partján kellene sütkéreznem.

Ez egy másik történet, próbálok az eredeti sztorinál maradni.

Tehát kedd éjszaka éjfélkor ( a transzfer busz indulása előtt 15 perccel ) a recepcióra mentünk kijelentkezni a barátainkkal. A mi szobánk Balázs István néven ment a 7454-es szobaszámmal. A barátaink Göblyös Sándor néven a 7444-es szobaszámon.
Közölték, hogy extra fogyasztásunk van a szobára ( 7454 ) felütve. Jeleztem ,hogy az lehetetlen. Nem fogyasztottunk fizetős ételt. Jött a másidik ötletük, hogy akkor biztos a Show bárban fogyasztottunk, tekintve, hogy a számlájukon "animation bar food" van feltűntetve. Jeleztük, hogy nem és mutassák meg, hogy aláírtunk bármilyen fizetős étel számláját. Nem tudtak ilyet felmutatni. Átszámolva az egyiptomi fontot azonban rájöttünk az összegből, hogy az 588 LE 34 dollárnak felel meg és pont ezért az összegért vettünk részt a táncos esten. Ekkor a kevés angol tudásunkkal próbáltuk elmondani mi lehet itt a háttérben, sőt az addigra a transfer busszal megérkező idegenvezetővel együtt próbáltuk meggyőzni a recepciósokat az igazunkról, miszerint a 7444 ( szobaszámos számlával mentünk be az estre és ki van fizetve. Az az általunk aláírt és kifizetetlen számla amit ők lobogtatnak azt nekik régen sztornózniuk kellett volna. Nem voltak hajlandóak elfogadni és arra hivatkozva, hogy éjszaka van kinyomozni sem állt módjukban az ügyet. Kérték a számla rendezését. Az idegenvezetőt sem érdekelte már semmi, csak hogy elinduljon a busz. Letettünk nekik egy 100 dollárost. Akkor meg jött az ,hogy nem tudnak vissza adni. ( egy 5* os hotelben ilyen elő sem fordulhatna ). Kb 15 percükbe tellett mire kiaprózva 1-2 eurósokkal vissza adtak. Semmilyen bizonylatot nem adtak erről a kifizetésről és nagyon flegmák voltak.
Ezen után abban sem vagyok biztos, hogy véletlenül történt ez a malőr. Hamarabb elhiszem ,hogy szánt szándékkal nem sztornózták az első számlát, többlet bevételt szeretve így.
Tehát kérdezem én, hogy fordulhat elő, hogy nem vették észre, hogy nem sztornózták az előző számlát? Hogyan fordulhat elő, hogy meghurcolnak minket 34 dollár miatt? Hogyan fordulhat elő, hogy nem nyomozták ki ott helyben az esetet? Lehet,hogy nekem nem volt papírom a kifizetésről ( bár ebben az országban egyáltalán nem ismerik a blokk vagy számla fogalmát. Számtalanszor ittam az egy hét alatt presszó kv-t 2 dollárért és soha egyszer sem kaptam róla blokkot. ), de ha vissza ellenőrzik, látniuk kell, hogy igazat mondok. És eleve miért ételként tűntetik fel a számlán a fizetős est belépőjét? Már itt elbukik az egész dolog részükről. Ők papíron ételfogyasztást követelnek,de erről álltalam aláírt számlát nem tudnak felmutatni. Vitás esetben szerintem a normális eljárás az lett volna, hogy hagynak haza utazni és ha kiderül én vagyok a rossz és hazug ember akkor utánam küldik a számlát...

Ezek után sem mi sem pedig a barátaink nem megyünk többet ebbe a hotelbe, és átgondoljuk egyálalán akarunk-e még ebben az országban nyaralni bármikor is. Pedig mindenkinek ajánlottuk a Sunwinget és októberben szándékoztunk újra vissza térni de így ez most nagyon rossz volt.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. január
  • Utazás típusa: Ismerősökkel utazott
4  Köszönet neki: Norbert G
hotel_responsible, a Sunwing Waterworld Makadi Hotel alkalmazásában álló Guest Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 1.

Dear Norbert G,

Your honest and detailed remarks will help us to do the necessary modifications to increase our hotel’s quality. We thank you for your third stay with us and we assure you we are continually giving the best service to our lovely .
Our guest’s opinions are always very important for us in order to increase our quality, therefore we thank you very much for your helpful comments.
We are glad that despite the little confusion with your room when you arrived a solution was immediately found.

Sunwing Waterworld Makadi Bay

Értékelés időpontja: 2017. december 25.

Üdv Mindenki !
A Sunwing-ről ejtenék néhány szót. Az első pár nap után azt gondoltam, na ennek jól mellényúltam. Aztán helyrerázódtak a dolgok, alapvetően tetszett és elégedett vagyok vele. A főétteremben (ebéd,vacsora) tán 2x ha voltam, főleg az után, hogy az egész konyhán nem találtak oliva olajat, de a többi az szuper. Reggeli a FINO-ban, kultúrált, de vékony a választék, ha valami elfogy nem potolják.
Ami a legkevésbé tettszett, a decis műa. poharas ital kiszolgálás.(sör is!).
Igy aztán szereztem egy 3dl-es üveg poharat amit végig magamnál tartottam.
Snack ebéd a Tropikálban vagy valamelyik parti étteremben. Mindegyik nagyon szinvonalas , kivéve az olaszt. Vacsora detto. A MALL is nagyon jó, ott az olasz is remek. Az italok gyengék. Jó koktélt csak a parti fagyis tud csinálni, de Ő meg 6-kor bezár. Az ingyen wifi szinte használhatatlan. Az élővilág fantasztikus, találkoztam a teknőssel is (kb. 80cm-es lehetett).
KÉRDÉS - Tudja-e valaki hol lehet venni olyan kerti garniturát amilyen a Tropikalban volt ?
Összességében ajánlani tudom, de AI mellé még költögetni kell , ha kicsit jobbat akarsz.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. szeptember
2  Köszönet neki: rudolfh290
Mohamed S, a Sunwing Waterworld Makadi Hotel alkalmazásában álló Front Office Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2019. január 15.

Dear Guest,

Thank you for your review of the Sunwing Waterworld Makadi Beach,

We appreciate and thank you for your feedback. We take all guests comments seriously, and your feedback is important to us, as we are continually working to improve and enhance our services and facilities to meet all of our guest’s expectations. Pleased be assured that your comments have been passed to the relevant Department’s for them to investigate and action.

Thank you, once more, for your feedback. We also would like to apologize again for not fulfilling your expectations.

Hotel Management

Értékelés időpontja: 2017. november 30.

Csodálatos szállodakomplexum, hatalmas vízfelülettel, gyerekparadicsom, felnőtt aquaparkkal, fűtött medencékkel.
A meseszép óriási kert növényekkel tarkított, gondozott, az esti kivilágítás a csodálatos lámpák, a fények látványa ámulatba ejtett bennünket.
Az étkezéssel semmi problémánk nem volt, elég sok étterem kínálatából lehet válogatni.. tengerparti, kebab, olasz, mexikói, német, indiai, francia, kínai, főétteremnél tematikus estek voltak plusz minden este friss grillételekből lehet válogatni. Napközben palacsinta, goffri minden nap volt. Italok választéka is fantasztikus és jó minőségű és nem vizezett. Éhen, szomjan nem marad senki. :)
Hatalmas szoba+nappali, gardrob, óriási fürdőszoba külön wc, zuhanyfülke.
Tisztaság rendben volt, minden nap tiszta törülközővel, tusfürdő, sampon,testápoló, hajbalzsam, hajszárító.
Minden nap egy 1.5 literes palack ásványvíz bekészítve.
Tengerpart tiszta, homokos, néhol korallszigetek elkerítve, több helyen fürdőcipő nélkül is élvezhető a fürdőzés.
Személyzet kedves, mindenben segítőkész, csupa mosolygós, kedves emberrel találkoztunk.
November lévén azért még a tenger és a medencék is fürödhetőek voltak még az ötéves gyereknek is.
Mi családi szobát kértünk és kaptunk a gyerek aquaparknál, de mivel egész nap a strandon, kertben voltunk, így nem zavart semmiben. 5 órakor egyébként is zárják a csúszdákat.
Minden összevetve remek nyaralás volt, megállapítottuk, hogy az egy hét kevés ezen a helyen,
Jövőre hosszabb időre megyünk.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. november
1  Köszönet neki: papeer
hotel_responsible, a Sunwing Waterworld Makadi Hotel alkalmazásában álló Leiter Gästebetreuung válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 1.

Dear papeer,

Greetings from Sunwing Waterworld Makadi Hotel in Makadi Bay.
We are delighted to hear that you also were fully satisfied with our food and beverage offer.
Furthermore, our team is comprised of hard working individuals aspiring to leave an impression. We were happy to see that were able to show you our hospitality and you were able to enjoy the overall experience.
All the pleasure was shared with the entire team and we hope to see you again in the future.