“Buli, buli...”
Bangla Road értékelése

Bangla Road
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 21.

Egyszer meg kell nézni, van akinek ez bejön, van akinek ez nem. Pörgés, piszok,, buliarcok, fiú lányok, zene...

Köszönet neki: Utazzolcson

Értékelés időpontja: 2018. február 13. mobiltelefonon

Koszos, zsufolt, erőszakosak a pingpong show reklámozók egyszer érdemes megnézni de bulizni csak erősen ittas állapotban javaslom!:)

Köszönet neki: SzabolcsH59
Értékelés időpontja: 2017. március 25. mobiltelefonon

Szuper, igazi nyüzsgés a hét minden napján! Aki szereti a tömeget, az italt, koktélokat na meg persze a thai lányokat annak itt a helye minden este! :) A pénztárcánkra viszont illik odafigyelni, mint mindenhol itt is megpróbálják a legtöbbet kihúzni belőle! Egyébként biztos felejthetetlen este lesz...

1  Köszönet neki: Till23
Értékelés időpontja: 2016. március 15.

Igazi parázs hangulat. Nagyon jót lehet szórakozni ha az ember rá tud hangolódni és tényleg benne van a helyzetben akkor remek időtöltés.

2  Köszönet neki: malengolo
Több értékelés megtekintése
Értékelés időpontja: 2016. február 22.

Érdekes volt Thaiföld ezen arcát is megismerni.. Nem az én stílusom, de láttam sokan( főleg férfiak) elég jól érezték magukat. Ezek után nem csodálom, hogy sokan utálják a turistákat errefelé, sokan úgy viselkednek, mint az állatok! Napközben elég elviselhető, de az igazi arcát este mutatja meg, tele lesz az út lady boyokkal és ping-pong versenyre invitálókkal, ők minden 20 méteren nagyon erőszakosan próbálják az embert rávenni, hogy térjenek be hozzájuk. Hangos zene megy,az úton hömpölyögnek a turisták. Biztos van akinek ez tetszik, minket a kíváncsiság vitt ide, de gyorsan végighaladtunk, mert nekem ez túl sok volt!!!

Köszönet neki: Elizza30

A következőt megtekintő utazók: Bangla Road ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bangla Road? Ossza meg benyomásait!