“Finom étel, kedves kiszolgálás, hangulatos hely”
Bulgakov Cafe értékelése

Bulgakov Cafe
47. helyezett 478 Éttermek közül Kolozsváron
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 19.

Hangulatos irodalmi kávézó. Az ételek nagyon finomak, az árak átlagosak, az adagok bőségesek, a pincérek kedvesek.

Köszönet neki: k_csilla_12

Értékelés időpontja: 2018. január 31. mobiltelefonon

Kolozsvaron jartunk atutazoban es papanasit akartunk enni, ezert google-be beirtam, hogy 'Kolozsvar papanasi'. Tobbek kozott a Bulgakov Cafet is kiadta az elsok kozott. Szimpatikus volt a honlapja es tetszettek a kepek az etelekrol. Mivel kozel volt a belvaroshoz oda setaltunk. Kulonleges hely, kedvesek a pincerek, nagyszeru a kiszolgalas es isteni finom volt a papanasi amit ket fele izben is kiprobalhattunk. Sajnos nem voltunk ehesek, de legkozelebb ha arra jarunk biztos, hogy ott fogunk ebedelni.
Koszonjuk es tovabbi sok sikert!:)

Köszönet neki: Camper740362
Értékelés időpontja: 2017. december 12.

Hangulatos hely, egy csendes kis utcából nyílik.
A személyzet magyarul, angolul és románul is kommunikál.

Az étel nagyon ínycsiklandozó volt.

Köszönet neki: heizler_hun
Értékelés időpontja: 2017. november 24.

A Bulgakovban jártam már többször, de elég régen ettem, amikor még nem írogattam erre a fórumra. A minap kolozsvári vendéglátóim hívtak meg ide vacsorázni, nem mondtam nemet. A dizájn remek, sokat fejlődött a hely tíz év alatt e tekintetben is.
Illetve főleg e tekintetben.
Mert kézműves sörük nincs, a borválaszték és a töményskála nem figyelemre méltó, az étlapon kulináris izgalmat rejtő étellel nem találkoztam.
Tény, hogy amit elkészítenek az alapvetően rendben van. Házias konyhát visznek. Jómagam azt reméltem, hogy a KFC módra készült sajt és csirke külön készült darabkákat rejt, ha tudtam volna, hogy sajttal töltött rántott csirkemellet kapok egy darabban, akkor aligha választom ezt. De hát az én hibám, meg kellett volna kérdezni. Némi irigykedéssel néztem egy jóbarátomat, aki roston sült pisztrángot evett serpenyős zöldséggel. (Ezutóbbi műfajban láttam már jobbat meg készítettem is meggyőzőbbet.) Az ételek többsége egyébként korrekt, kóstoltam a sült kolbászt és a pacallevest is. A kiszolgálás minden csak nem gyors. Rengeteg idő volt, míg itallaphoz, majd étlaphoz jutottunk, aztán felvették a rendelést, majd szép lassan jött az ital. Ehhez képest az ételekre nem is kellett túl sokat várni vagy csak megszoktuk. 
Átlagnál jobb, kitűnőtől messze. Tisztes négy pont.

Köszönet neki: 406endred
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 18.

Csak ittunk, nem ettünk ott, de visszatértünk. A kerthelyiség nagyon hangulatos, a pincérek kedvesek és beszélnek magyarul.

Köszönet neki: jolanvy

A következőt megtekintő utazók: Bulgakov Cafe ugyancsak megtekintették

Kolozsvár, Kolozs megye

Járt már itt: Bulgakov Cafe? Ossza meg benyomásait!