“Éhesek voltunk”

Konyha: Nemzetközi
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 15. mobiltelefonon

Ha elolvasom az értékeléseket lehet hogy nem ezt választom, de csak az asztalnál ülve olvastam szóval még kellett élni.
Nem csalodtunk, a kiszolgálást kedves és gyors, a figyelmesség rendben volt. Az ételek gyorsan érkeztek és finomak voltak.
Nem tudok semmi rosszat írni, minden rendben volt, bár szerintem kicsit túl van értékelve, az árak magyar viszonylatban jók de itt azért nem erre számítottam.

Köszönet neki: zoltan168

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 1. mobiltelefonon

Kedves kiszolgálás, bőséges porció, normális árak, egy korrekt magyar étterem, magyar pincérekkel és magyar étlappal. Minden finom volt, jól éreztük magunkat. Jó lenne ha minden erdélyi városban lenne egy ilyen hely.

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: SzabolcsZsoltP
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 24. mobiltelefonon

Többször ettem már ebben az eteremben. Eddig szeretem ide járni mert központba van a menujuk nagyon választékos hazai magyar ízek. De most pár hónap alatt nagyot romlott a kiszolgálás eddig is szörnyű volt semi profizmus.na de terjek visza az ételre a minap ott ebédeltem a rántott sajt fagyasztott volt gyenge minőségű a barátnőm csirke csombocskajin szorok voltak találhatóak el is ment az etvagyunk. Csak úgy alakult egy baráti társaság révén hogy ott vacsoraztunk félve hogy mit rendeljek csirke mellet rendeltem gorgonzolas szósszal ami minden volt csak ehető nem a csirke hús olyan volt mint a rágó gumi a szosz meg mint egy tejfölös ontett ehetetlen. Nagyot csalódtam ebbe az eterembe nagyon leromlott a minőségük. Jaj és a női mosdorol ne is beszéljünk egy koszfeszek ide biztos többet be nem ülök.

A látogatás dátuma: 2016. augusztus
Köszönet neki: ingrid122019
Értékelés időpontja: 2016. július 25.

Változatos és gazdag étel- és itallappal várják a vendégeket. Az ízek valóban olyanok, amiket megszoktunk a nagymamánál, kitűnő minőségű és jó megjelenésű ételeket kínálnak. Minden korosztály, minden igénye teljesülhet a húsimádóktól, a vegetáriánusokig.

A látogatás dátuma: 2016. július
Köszönet neki: Silavati
Értékelés időpontja: 2016. április 9.

Nagyvárad sétálóutcájában, egész nyáron az utcára is kitelepülve. Az ételek megbizható minőségben készülnek, a választék bőséges. A cipóban tálalt levesek finomak. Jók a magyaros ételek. A kávé finom.

A látogatás dátuma: 2016. március
Köszönet neki: Zsolt M

A következőt megtekintő utazók: Cyrano ugyancsak megtekintették

Nagyvárad, Bihar megye
Nagyvárad, Bihar megye

Járt már itt: Cyrano? Ossza meg benyomásait!