“Monor”

Regina Kávéház és Étterem
Leírás: Bemutatkozom Neked: Regina vagyok, cserfes, okos, kis tünemény. Megosztom Veled is a jó hírt! Apukám rólam nevezte el az éttermét: Regina Kávéház és Étterem. Hol is van ez a hely? Kíváncsi vagy? Elárulom: Zalakaroson. A hely hangulatos, a választék nagy. Ha betérsz, itt biztosan jól fogod érezni magad. Ha mások is ide hívnak, azt mond: igen, szívesen megyek!
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 29. mobiltelefonon

Ismeretlen ismerősként fogadtak. Figyelmes, barátságos üzletvezető, ahová szívesen visszajár az ember! Csak ajánlani tudom!

A látogatás dátuma: 2018. szeptember
Köszönet neki: ElviraK304

Értékelés időpontja: 2018. augusztus 3. mobiltelefonon

A kietlen uzletsor vegen egy oazis a regina.
Az etterem hangulata a berendezes nekunk nagyon megtetszett.az etlap kivaloan osszevalogatva,hetekig tudnek valogatni.a rablohus minden eleme izletes.a vegyes vegatal ritka mint a feher hollo.koszonjuk es visszajovunk!

A látogatás dátuma: 2018. augusztus
2  Köszönet neki: tubi g
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 3.

A Regina kávéház és étterem Egyedülálló Zalakaroson,mert igényese felszerelt és berendezett étterem terasszal. Egyedül itt tapasztaltam, hogy a dohányzó vendégeknek külön ki van alakítva a dohányzó hely.
Ezt sajnos Gyulán sem és Gyopárosfürdőn sincs.Gyors kiszolgálás, tiszta étterem kedves felszolgálok.Jó ételek menű is választékosan van összeállítva.Amikor nem mentünk a fürdő háromszor itt ettünk. Köszönet érte

A látogatás dátuma: 2018. július
2  Köszönet neki: vargaerzsialex
Értékelés időpontja: 2018. március 23. mobiltelefonon

Nem túl feltűnő helyen van, de érdemes felkeresni. Az ételek tökéletesek, a vacsorához kitűnő bort kínáltak és a kiszolgálás kellemes volt. Jó mindenki számára, az étterem berendezése modern és tiszta.

2  Köszönet neki: Windsor21
Értékelés időpontja: 2017. július 5.

Úgy hozta a sors, hogy közel másfél hónapon át Zalakaros volt az otthonom. Hol egyedül, hol kollegákkal, hol családdal. Egy viszont közös volt mindez idő alatt, mégpedig, hogy a Reginában eszünk!
Rendszerint gyakrabban hallgatok Tripadvisor-ra, mint a saját benyomásomra és emiatt először végigpróbáltam a többi - magasabbra értékelt - helyet, még akkor is, ha nem volt sok bizodalmam bennük. Reginába szinte csak kíváncsiságból tévedtem, nem vártam semmit. De most, hogy szó szerint végigettem az étlapot, meg vagyok győződve, hogy nincs jobb étterem Zalakaroson ebben a pillanatban.
Persze, vannak olyan fogások az étlapon, ami nem szívből jön és nem is igazán sikerült - mint a pizzák, vagy egyes saláták. Tudom én, hogy megy ez! Az asszonynak és a gyereknek is kell valami - remélem nem törölnek emiatt az adminisztrátorok :)
Az is igaz, hogy a berendezés a maga vintage-es, krémszínű kialakításával nem mindenkinek jön be. Talán Árpád - a tulaj - is kicsit 'túl sok'-nak tűnhet elsőre.
Mindezekkel együtt - figyelembe véve, hogy tegnap még ott ebédeltem - egy kicsit máris visszavágyok. És ha valaha megyek Zalakarosra, annak köze lesz a reginás pörköltnek dödöllével ;)

A látogatás dátuma: 2017. június
3  Köszönet neki: adakov

A következőt megtekintő utazók: Regina Kávéház és Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Regina Kávéház és Étterem? Ossza meg benyomásait!