“Pizzat ne”

Nem áll rendelkezésre fénykép
Van egy fényképe?
Adja hozzá.
Aranyszarvas Panzió, Étterem és Pizzéria
Értékelés időpontja: 2018. július 6.

Séta közben a nagy meleg betértünk egy italra, közben rendeltünk egy pizzát. Hát hiba volt,nagyon rossz volt. A hozzászólások alapján a többi étel finom lehet nem tudom, de én még ilyen rossz pizzát nem ettem. A kiszolgálás viszont kedves és gyors volt.

A látogatás dátuma: 2018. június
Köszönet neki: ildi313

Értékelés időpontja: 2018. június 25.

mindenkinek csak ajánlani tudom, kedves emberszerető vendéglősök. A vendég itt vendég, nem tud olyat kérni, amit ne tudnának teljesíteni. Tiszta szívű, vendég szerető emberek!! Az ételeik is kiválóak, adagban is bőségesek.

A látogatás dátuma: 2018. június
Köszönet neki: Destination783150
Értékelés időpontja: 2018. április 16. mobiltelefonon

Finom ételek, kedves kiszolgálás, nyugodt, gyönyörű környezetben. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Aki erre jár, mindenképpen látogasson el ide egy finom vacsorára!

A látogatás dátuma: 2018. április
Köszönet neki: CzombaB
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 22. mobiltelefonon
Google-fordítás

A látogatás dátuma: 2018. augusztus
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 6.
Google-fordítás

A látogatás dátuma: 2017. július

A következőt megtekintő utazók: Aranyszarvas Panzió, Étterem és Pizzéria ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Aranyszarvas Panzió, Étterem és Pizzéria? Ossza meg benyomásait!