1924 a(z) 66 értékelésből
Értékelés időpontja: 2018. február 22.

Voltam már több 4 csillagos szállodában, ahol a személyzet nem hogy hozzáadott a nyaralás élvezhetőségéhez, hanem inkább elvett. Ide kellene őket küldeni betanulni. Itt a személyzet kedves, a recepcióstól , a felszolgálón át, a takarítónőig mindenki. Ha valamiért hát ezért biztosan vissza fogok ide jönni. Az ételek átlagosak, ne keressünk semmi kulináris élményt bennük. A választék jó. Gyerekekre is gondolnak. Nagy bánatomra csapolt sörből nincs prémium, csak a vízízű mainstream soproni. 650 ft-ért. Az ital árakkal kicsit elszálltak és szervízdíjat is kérnek.
A szálloda kívülről nem túl megnyerő és sajnos belülről sem, néhol már-már bizarr. Lelakottságban van egy határ amit egy szálloda nem engedhetne meg magának, de ez a szálloda valamiért ezt mégis megteszi és kockáztat. Azért van egy szint amit kedvességgel és egy átjáróval a fürdőbe nem lehet ellensúlyozni.

Szobatipp: Mi a 205-ös szobában voltunk,az elég csendes volt.Innét látni a strandfürdő csúszdáit.
1  Köszönet neki: 581andr_sl
Értékelés időpontja: 2018. február 17.

A hotelbe érve azonnal feltűnt, hogy a személyzet az átlagosnál kedvesebb. Ez ott tartózkodásunk ideje alatt semmit nem változott, úgyhogy ez már egy piros pont volt a legelején. A szobák átlagosak voltak, nem pont mai és korszerű felszereléssel, de az ágyak újak voltak és rendkívül kényelmesek. A tisztaságra egy szavunk sem lehetett, mivel patika tisztaság uralkodott. Gasztronómiailag sokszínű volt és változatos, e tekintetben sem lehetett semmi kivetnivaló. Az étterem árait illetően azonban már láthattunk furcsaságokat. Four Seasson's és Intercontinental színvonalú árak???!!! Hmmm (hogy egy példát mondjak: 0,75 l ásványvíz 790 Ft. üdítő 150-190 Ft/dl) Ott tartózkodásunk ideje alatt rengetegen panaszkodtak az étterem áraira, de ez csak szubjektív dolog. Összességében elégedettek voltunk a hotellal, bár hozzá kell, hogy tegyem fele ennyi összegért sokkal több hotelt találni, amiben ugyan ilyen ellátás mellett sokkal színvonalasabb és programokban gazdagabb élményt kapunk. Azt tanácsolom, hogy ha a szálloda ad belépőt a fürdőbe, akkor foglaláskor mindenképpen egyeztessék le, hogy a strandra feljogosító belépő, mely részlegek igénybevételére jogosít, mivel több részlege is van a fürdőnek (gyógy, élmény, szaun-gőz) Azt azért hiányoltam, hogy egy ekkora hotelben nincs egy gyerek szoba, gyerek sarok, ahol a gyerekek el tudnának játszani. A szállodai Wi-fi szó szerint gagyi, még applikáció igénybevétele mellett sem lehetett használni (4 készüléken próbáltuk).

Szobatipp: Lift melletti, vagy közeli szobát nem javaslok, mivel a lift túl hangos...
1  Köszönet neki: Roland M
Értékelés időpontja: 2018. február 6.

A hotel könnyen megközelíthető. Régi építésű.Nincs saját strandja ,át kell sétálni az út alatt. A strandja elfogadható ,kevesen voltak .A gyógyvízben az idősebb emberek több órát üldögélnek. Hova pisilnek ?. Szerintem a vízbe.De sajnos, nem csak erre a gyógyfürdőre vonatkozik.Ahogy a kicsi gyermekeket kizavarják a vízből,úgy az idősebbeknek is kötelezően ki kellene jönni a vízből, mondjuk 25-30 percenként.Talán kevesebb pisi kerülne a GYÓGYVÍZBE.

Szobatipp: Jó szoba nincs.Vagy a főútra vagy a mellékútra néznek az ablakok.Talán nyáron szebb a kert,most sáros rendezetlennek tűnt.
1  Köszönet neki: weldinglajos
Értékelés időpontja: 2017. november 5.

Az októberi hosszú hétvégét töltöttük Zalakaroson családostól. A Freya hotel nagy és egyetlen előnye, hogy saját wellnes hiányában egy alagúton át lehet menni a nagy zalakarosi fürdőbe. A városi fürdőben az ünnepre való tekintettel nagyon sokan voltak és ez sajnálatosan azzal járt, hogy mindkét napon az a szörnyű élményünk volt, hogy a kinti élménymedencében rajtunk kívül emberi ürülék ( magyarul kaka ) is úszott. Hazautazásunk után az egész család közel 2 hétig beteg volt.
A Hotelre is nagyon ráférne egy alapos felújítás mert jelenleg a 3 csillagot is csak alulról súrolja. A szobák szűkösek, az ételkínálat és minőség is gyenge, a pincérek sem igazi szakemberek Kértem a 3 éves unokámnak egy pohár vizet, amit 15 perc elteltével sem sikerült kihozni és amikor ezt megelégelve ki akartam menni a mosdóba vízért akkor közölték hogy nem vihetem ki a poharat...Szóval ezt a helyet a stranddal együtt javaslom messze elkerülni.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. október
2  Köszönet neki: malengolo
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 9. mobiltelefonon

Régi, elavult szobák, papírvékony falak, apró gyerekek azt "hallgatták" mi folyik a szomszédban. A vacsora rendben, semmi extra, kisgyerekkel rémálom a kipakolt üvegpoharak miatt. Egy fűtött folyosóval közelíthető meg a fürdő, babakocsit átrakni a kapun... A személyzet egyedül csillagos ötös! Csalódás volt!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2016. október
Utazás típusa: Családjával utazott