Mai nyitvatartás: 9:00 - 21:00
Zalakarosora már kb. 20-25 éve járunk gyógykezelésekre, mivel a tiszta, virágos várost megszerettük ,

Szerencsésnek mondhatjuk magunkat, mert a fürdőhöz közel tudtunk venni egy kis lakást. Viszont az... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2019. augusztus 30.
Ancsi86
Ennyi pénzért inkább nem

Ennyi pénzért elég kevés a szolgáltatás. A kinti élményelemeket nem lehet használni ilyen... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. március 2.
laglerakos
Mind a(z) 295 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. február 25. mobiltelefonon

Felnőtteknek, manapság csalódás. Gyerekekkel jó lehet, a gyerekrészleg korrekt, jók a medencék, van sószoba és gyerekszauna is, de ennyi. Felnőtteknek gáz. Az épület láthatóan öreg és lelakott, ráadásul építészetileg is elég elavult. Egy labirintus az egész, perceket kell sétálni az amúgy nem túl nagy medencék között. Így Febuárban kellemes volt, hogy alig volt valaki, de nyáron elég gyilkos lehet a tömeg, ez látszott az őrült szabályokból, meg a smasszer stílusú fürdőmesterekből. Nagyon lelkiismeretesen végzik a dolgukat, csak túlszabályoznak mindent. Pl a szaunában nem az lenne a megoldás, hogy a smasszer mindenkit b@szogat, hogy nem mehetsz be, ha nincs nálad nagy törcsi (amit egyébként a pénztáros elfelejtett említeni), hanem az, ha ott mindenkinek ingyen törcsiket osztogatnának. Nem hiszem, hogy ettől menne csődbe a cég, a filingen viszont nagyot dobna. Szóval eléggé szoci szaga van az egésznek. Nem drága hely, de sztem igazábol annyit se ér. Családoknak kis gyerekekkel ok, de egyébként nem javaslom.

Köszönet neki: Qrucz
Értékelés időpontja: 2018. február 18. mobiltelefonon

Sokszor visszajöttünk, nyáron a Vízipók, télen az élményfürdő miatt. Szuper, mert ahogy nőnek a gyerekek mindig új sorakozást találnak. Egésznapos elfoglaltság. Azért az árak elég húzósak.

Köszönet neki: Nomad756794
Értékelés időpontja: 2018. február 17.

Nagy reményekkel indultunk a fürdőbe, pont azért, mert 10 éves gyerekünkkel a képek alapján kézenfekvőnek tűnt...sajnos a gyakorlat mást mutatott. téli időszakban voltunk, amikor a kinti élmény elemek nem működtek, így eleve korlátozottak voltak a lehetőségeink, de a vízipók-csodapók azt gondoltuk, majd kárpótolni fog bennünket. A fürdő épülete nagyon nagy és logikátlanul szét vannak benne szórva a különböző medencék. Az épület nagysága miatt az első napokban fél órákat kellett bolyongani, mire a nem megfelelő tájékoztatások miatt megtaláltuk a különböző medencéket. (Erre egyébként mások is panaszkodtak.) Az első hideg zuhany akkor érkezett, amikor a gyerekkel be akartunk, illetve be is mentünk a termál medencébe. Egy idősebb "smasszer" lépett közel és "Öcsi gyere ide" szavakkal odaintette a gyerekemet. Ez már önmagában nem illett a fürdő korábbi hírnevéhez, de legyen. Megkérdeztem, hogy mi a probléma, mire az illető közölte, hogy gyerekek 14 év alatt egyáltalán nem használhatják az egyébként sem forró (32-34 C) medencét. Érdekesnek tűnt, hiszen máshol 15-30 percet tartózkodhatnak gyerekek is a termál vízben, de ha nem hát nem. Ezt követően elmentünk a szaunába, ahol még mielőtt beléphettünk volna egy másik idősebb börtönőr ugrott elénk és egy gyors eligazítást tartott a betartandó rendszabályokról. Nem viccelek rendesen mint egy börtönben, abban a hangnemben. Hozzáteszem, hogy mi rendszeresen járunk szauna parkokba, de itt nem engedte a smasszer, hogy a gyerekem bemenjen a szaunába. Elmondta, hogy csak a 40 C-os gyerek szaunát használhatja, ahol egyébként borzasztó büdös volt. Egész jól álltunk, mert eddig se szauna, se termálvíz. Bementünk az "élménynek" nevezett medencébe, ami attól volt élmény, hogy kb. óránként a sodró elem beindult. Ilyenkor egy börtönőr mindig beállt a medence mellé és figyelt, mint a rabokat az udvari séta mellett. Véletlenül hallottam, amint egy 45 év körüli hölgy megállt pihenni, majd az őr a sípjával fütyürészve, durva hangnemben kitessékelte onnan , hogy ne akadályozza a többi résztvevőt. Amúgy kit akadályozott volna? simán elfért 15 ember is egymás mellett...de mindegy. A víziók részleg inkább balesetveszélyes, mint élvezhető. A vízi pisztolyok amivel egymásra lehetne lőni, nem megfelelő nyomásúak (nem lőnek 1-2 méternél messzebb) a csorgó játék elemek nem működtek...maradt a csúszda...na az legalább jó volt!!! :) A strand nekünk nem tetszett! Mindenhol elektromos madzagok lógnak a falakból, minden brutálisan vízköves (csempék), a termál vízbe amúgy sem mentem volna vissza, mert 5 cm-es barna dzsuvák úszkáltak mindenhol. Étterem: na a másik csoda: egy csésze leves 1500,- Ft. Szerintem ez a hely egy túlárazott borzalom! Nyáron biztosan jó lehet, de télen gyerekkel rémálom!!!!

Köszönet neki: Roland M
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Kellemes, ingyenes szolgáltatásokkal teli (sószoba, szauna, gyereksó-homokozó, gyerekszauna...). Nem zsúfolt. Gyermekmedence "roskadásig" rakva játékokkal, csúszdákkal. Van száraz játszó-rész is. Az információs táblákat hiányoltam (merre van az öltőző a medencetéről, öltözőbe merre keressem az adott sorszámot, WC, büfé...)

A program dátuma: 2018. január
Köszönet neki: pza2017
Értékelés időpontja: 2017. november 17.

Csak a benti részen voltunk. Hatalmas, több medence van minden részlegen (gyerek, élmény, gyógy). Hétfőn és kedden voltunk ezért kellemesen nem voltak túl sokan, mindig kaptunk pihenő ágyakat.

A program dátuma: 2017. november
1  Köszönet neki: LillaS102