“Kedvező árak, barátságos kiszolgalas, csak mosdóba ne menj!!! ”

Rigó Étterem & Pizzéria
Értékelés időpontja: 2018. március 19. mobiltelefonon

Párommal járunk itt ebedelni. Az itt olvasott pozitív tapasztalatok miatt választottuk a Rigot. A kiszolgalas kedves, barátságos, nagyon meg voltunk elégedve. Az ételek jol voltak elkeszitve. A pizzam egyetlen es szamomra nagy hibája a papirvekony tészta volt. Továbbá nagyon nem tetszett a hely illemhelyisege, ami egy kerti toaletthez hasonlítható. Az étteremet elhagyva, ahol a hely konyhaja is található van egy koedukalt toalett.

Köszönet neki: JEsther92

Értékelés időpontja: 2018. február 3. mobiltelefonon

A Családdal egy wellness hétvégére látogattunk Zalakarosra .
A rigó étteremre a központban találtunk rá,kívülről nem tűnt rossznak betértünk .
Rendeltünk pincér közvetlen volt bár nem tudta eldönteni hogy tegezzem vagy magázzon minket aztán végül maradtunk a tegeződés nél szerintem túl közvetlen volt !
Sajtkrémlevest rendeltünk ,hús tálat sültkrumplit rántotthúst minden étel középszerű sőt szerintem van olyan Menza ahol jobb minőségű finomabb ételeket kapunk viszont amikor megkaptuk a számlát hát igen csak elcsodálkoztam tehát el tudom mondani hogy Magyarországon eddig sok étterembe jártam sőt Európában is de ez volt eddig a legrosszabb ár érték arány amit valaha étterembe meg fizettem szemtelenül drága !
További negatívum az étterembe nem rendelkezik önálló kézmosóval női és férfi WC- vel hanem ki kell menni az értermen kívül és a parkolóban lévő mosdót kell igénybe venni !
Hogy őszinte legyek csak akkor ajánlom bárkinek is ezt az éttermet ha környéken minden étterem zárva van és olyan éhes hogy egyszerűen muszáj ennie valamit !!

Köszönet neki: Robert-Bp14
Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Már többször voltam, illetve voltunk a barátaimmal. Van menü, olcsó és finom, rengeteg fajta étel, finomak. Nem mindig gyorsak.

Köszönet neki: thelena1955
Értékelés időpontja: 2017. október 24. mobiltelefonon

Már renegetegszer voltunk itt. Az ételek fantasztikusak és a pincérek is kedvesek. A vendéglő bent is szép csk egy baj van hogy a mosdó kint van elég messze az étteremtől. Mindent össze vetve talán zalakaroson az egyik legjobb éterem.

Köszönet neki: HenriettaS04
Értékelés időpontja: 2017. október 20. mobiltelefonon

Baráti társasággal látogattunk el ide, mivel csak jót hallottunk a helyiektől. Tényleg nem bántuk meg, mert mind a négyen találtunk kedvünkre való ételt, ami nagyon ízletes volt és bőséges.

A látogatás dátuma: 2016. december
Köszönet neki: kasaarpad

A következőt megtekintő utazók: Rigó Étterem & Pizzéria ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Rigó Étterem & Pizzéria? Ossza meg benyomásait!