Értékelés időpontja: 2020. június 29.

A szobánk északi fekvésű volt, ami különösen jó volt a nyári melegben, mert délután már nem sütött ide a nap. Az erkély levegős, kellemes volt kint tartózkodni. Az ételek nagyon finomak, igazi házias ízek, minden részletre odafigyelve (még a joghurt is házi). A személyzet nagyon kedves, készséges, segítőkész. A szoba tiszta, látszik, hogy folyamatosan felújított, karbantartott. A medencék, wellness részleg nagysága, tisztasága megfelelő, folyamatosan kikészítve frissítő ital. A konditerem hatalmas, nagy Tv-vel rendelkezik, a gépek digitális kijelzősök, jól használhatóak, rajtunk kívül más nem nagyon használta. Nagyon jól éreztük magunkat!!!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. június
Köszönet neki: kisst_thz2020
Értékelés időpontja: 2020. március 20.

Négy kellemes napot töltöttünk a szállodában. A vellneszrészt naponta többszőr is igénybe vettük. Szobával tökéletesen ekégedettek voltunk tágas és kényelmes volt. A személyzet rendkívül barátságos , segítőkész és mosólygos , mindenre profihoz méltón álltak hozzá. Étteremben bőséges a választék az ételek izletesek és mindenki annyit választ amennyi neki tetszik. Összeségében csak gratulálni tudok a a szálloda vezetésének 2020 márc. 16-19 317 szoba.

Szobatipp: Felső emeleten csedesebb van és szebb a kilátás
Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. március
Köszönet neki: makkosapu
Értékelés időpontja: 2020. március 1.

Nagyon kedves segítőkész személyzettel találkoztam a hotelban. Az ételek minőségét, változatosságát panasz nem érheti szerintem. A szoba az elvárhatónak megfelelő felszereltséggel, tisztasággal jellemezhető. A wellness részleg változatos lehetőségekkel rendelkezik, szerintem minden korosztályt kielégíthet, de a Zalakarosi fürdő is nagyon közel van, ha valaki ennél többre vágyna.
Ajánlom bárkinek ezt a szállást.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. február
Köszönet neki: anemes11
FellowTraveler687999, a Hotel Venus alkalmazásában álló Recepciós válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2020. március 5.

Kedves vendégünk!
Nagyon köszönjük az ön ajánlását. Azt hiszem ez a legtöbb amit egy kedves vendégünktől elvárhatunk. Szavaiból ítélve Mi az önök szállodája vagyunk és önök a mi ideális vendégeink.
Az ételek, a szoba, a wellness dícséretet köszönjük. Nagy szeretettel visszavárjuk hozzánk önöket.
Az értékelésre válaszolt a szálloda vezetése nevében Friskó Dorottya FOM

Értékelés időpontja: 2020. február 23.

Egy utazási iroda kedvezményes lehetőségével élve töltöttünk el egy hosszú hétvégét a Hotel Venus-ban. Érkezésünkkor mosolygó, kedves recepciósok fogadtak, azonnal foglalkoztak velünk, pedig sok vendég érkezett egyszerre. Mindent elmondtak, amit tudni kell, megkaptuk kulcskártyánkat, és már mehettünk is elfoglalni a szobánkat!
A vacsoránál több pincér folyamatosan mozgásban volt, mindannyian mosolyognak, kedvesek, ILLEDELMESEK! A büfévacsora saját alapanyagokból készített változatos terülj-terülj asztalkám, finomabbnál finomabb falatok, annyi, hogy mindet meg sem lehetett kóstolni (pedig megpróbáltam!) Levesek, sültek, tészták, HAL, s mi szem-szájnak ingere!
A reggeli szintén saját termelésű alapanyagokból (felvágottak, sajtok, tej, tojás, kolbász, virsli...)! Ha az étkezés kezdésekor mentünk, mindenből tudtunk választani, de ha csak az étkezés végére, akkor is!!!
A welnwess részlegük tökéletesen megfelel az elvárásoknak, minden tiszta, minden jól működik!
Masszőrük - Maci - igazi mestere a szakmájának, semmiképpen ne maradjon ki egy jó masszázs tőle!
Szobánk pontosan úgy nézett ki, ahogy a hírdetésben láttuk. 8 darab, igen, nyolc darab törölközőt kaptunk ketten, plusz köntös! (ha esetleg a köntös nem méretes, használat előtt jelezzétek, és azonnal, gond nélkül kicserélik!)
Bemutatták farmjukat is, ahol az étterem ételeinek alapanyagait termelik, nevelik és készítik. Ezt sem lehet kihagyni, mert hatalmas élmény!
Összességében zalakarosi welness hétvégénket a lehető legjobb helyen töltöttük! Mindenkinek ajánljuk a Hotel Venus-t!

Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. február
Köszönet neki: vbalogh

Tisztelt vendégeink!
Kedves Balogh család!

Szeretném megköszönni, hogy ilyen részletesen beszámoltak a szállodákban található lehetőségekről, élményeikről. Annál jobb ajánlás nem létezik mint a Saját vendégünk, aki a tapasztalatait megosztja az olvasóközönséggel.
Remélem még sok boldog percet tudunk önöknek szerezni a szállodánk falain belül.
Köszönjük
Az értékelésre válaszolt a szálloda vezetése nevében Friskó Dorottya FOM

Értékelés időpontja: 2020. január 12.

2020. 01.02.- 05.-ig voltunk a hotelben. A parkolási lehetőség kiváló (mi a mélygarázsban parkoltunk) a szoba tiszta és jól felszerelt volt. A személyzet rendkívül kedves és udvarias - igazi profi csapat. Az állatfarm illetve élménypark az unokáknak (felnőtteknek is) nagy élmény, külön vezetőt kaptunk - nagy élmény volt. A fürdési lehetőségek mindenben szolgálták a nyugodt és kellemes pihenésünket.
Az ételek nagyon finomak, ízletesek, érdemes megkóstolni mindegyiket mert igazi zalai specialitás is van köztük. A kiszolgálás kiváló színvonalú. Mindenki azért van, hogy a vendégek minél jobban tudjanak pihenni, kikapcsolódni. Mindenképpen ajánlom a hotelt, érdemes kipróbálni.

Szobatipp: A 218-as szobában voltunk, két külön szoba és négyméretű fürdőszoba van benne. Gyermekekkel utazóknak kiváló!!
Az ott-tartózkodás dátuma: 2020. január
Köszönet neki: toferenc
FellowTraveler687999, a Hotel Venus alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2020. március 5.

Tisztelt Goldkártyás vendégünk!
Kedves Ferenc!

Zalakaros a generációk találkozóhelye.
Ehhez a szlogenhez csatlakozott a szállodánk is, és örömmel tölt el bennünket, hogy ön észrevette és értékelte.
Köszönjük az ajánlását!
Nagy szeretettel visszavárjuk Önöket!
Az értékelésre válaszolt a szálloda vezetése nevében Kőszegi Anikó