Értékelés időpontja: 2018. március 16.

Mindennel meg voltunk elégedve, csak ajánlani tudom másoknak is! A hotel elhelyezkedése a fürdő közelsége, valamint a buszállomás előnyös a távolabb lévő szállásoktól. A szoba is tökéletesen megfelelt. A személyzet udvarias és kedves volt.Nem tudom mennyire számit,de mi 2016-ban voltunk a szállodában.

Szobákra vonatkozó tipp: A déli oldalon található szobák csendesek. A vendégek sem zavarták egymást.
  • Ott-tartózkodás: 2017. június, utazás jellege: családi
Köszönet neki: Tourist707723
Györgyi B, a MenDan Magic Spa & Wellness Hotel alkalmazásában álló Értékesítési igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. augusztus 6.

Nagyon köszönjük a kedves szavakat,reméljük hamarosan újra találkozunk!

Értékelés időpontja: 2018. február 13.

A szoba koszos volt, nem jár a szobákhoz a tusfürdő, a sampon, szobapapucs, A fűtés nem működött, jeleztük, de nem történt semmi. (Betegen érkeztünk haza.) A szálloda dolgozói nagyon kedvesek, de lassúak is egyben ( fél órát vártunk egy italra) Az étterem kinálata nem elég változatos (szinte kizárólag sertés és marha). Sajnos igen kellemetlen élményekkel távoztunk, mivel a minibár fogyasztást duplán számolták, két autót számoltak a parkolásnál.
A wellness részlege kellemes.

• Ott-tartózkodás: 2018. február, utazás jellege: családi
2  Köszönet neki: BiankaM130

Kedves Bianka!
Vegyel fel a szállodával a kapcsolatot legyen kedves,mert nem mi senkit sem szeretnénk megkárosítani anyagilag,ez ránk egyáltalán nem jellemző. A fűtésre nem volt soha panasz és a takarítás hiánya sem jellemző ránk,ha a helyszínen jelzi akkor tudtunk volna minden panaszukra válaszolni.

Értékelés időpontja: 2018. február 7.

Nagyon jól szervezett szálloda, mindenben a vendégek igényeit tartják szem előtt. Hosszú wellness nyitvatartás, hosszú reggeli és vacsoraidő óriási előny más hotelekhez képest! Az egész hotelnek van egy nagyon jó hangulata, fantáziadús wellness, étterem, bárok, sok növény. Kalapemelés pedig azért jár, mert a mindenhol előforduló problémás embereket (akik semmilyen szabályt nem tartanak be, viszont minden apróságot számon kérnek a személyzeten) hihetetlen türelemmel és udvariassággal kezelték. Sokadszor jártunk már itt, és változatlanul a legjobb szállodának tartjuk.

• Ott-tartózkodás: 2018. február, utazás jellege: családi
1  Köszönet neki: Kovacs_couple

Nagyon köszönjük és visszavárjuk Önöket!

Értékelés időpontja: 2017. december 27. mobiltelefonon

A konyha nagyon jó. Nagyon ízletes volt minden. Kivéve a reggelinél a kávé, pedig külön kértünk.
A szobák tiszták és szépen felszereltek, bár a miénkhez nem tartozott erkély. Viszont bárhogyan csavartuk a fűtést hideg maradt a szoba és főleg a fürdőszoba.
A berendezés mintha 25 évvel ezelőttről maradt volna a szobákban és az egész épületben.
A mi szobánk időn túl készült el.
A személyzet udvarias, szakképzett.

Ott-tartózkodás: 2017. december
4  Köszönet neki: EvaS5533
Értékelés időpontja: 2017. december 6.

Legutóbb még 2011-ben voltunk a MenDan-ban és akkor már érződött hogy van baj.
Mind vendéglátáson mind pedig az épület állapotán látszott hogy komoly gondokkal küzdenek. Így kíváncsian vártam hogy most milyenek lesznek a tapasztalataim.
Kellemesen csalódtam. Jó látni hogy úrrá lettek a nagyobb problémákon jelenleg is szépítik korszerűsítik a hotelt.
A szobánk szépen felújított kellemesen berendezett volt. A fürdőn még van mit javítani de az irány nagyon jó.
A fürdő rész még mindig szép jól karbantartott és tiszta. Pusztán annyi a negatívum hogy egy ekkora szállóhoz véleményem szerint már kicsi a terület. Voltak olyan időszakok amikor nagyon zsúfolt volt.
Mind a reggeli mind pedig a vacsora jó volt semmi különös de rendben volt minden.
Az élő zene a vacsoránál nagyon hangulatos.
A teljes személyzet kedves segítőkész.
Összességében jól éreztük magunkat.

• Ott-tartózkodás: 2017. október, utazás jellege: családi
1  Köszönet neki: Dungab78