Értékelés időpontja: 2018. április 8.

Két alkalommal töltömmel családommal kellemes hétvégéket ebben a modern és fantasztikus szállodában. A szobák nagyon szépek, tágasak, kényelmesek és tiszták.
És ami különleges ebben a szállodában, hogy nincs két teljesen egyforma szoba. A galéria csodaszép, tele zöld növényzettel, fantasztikus panorámával. A welnessrészleg tágas és minöséges. Egyetlen hátránya a szállodának, hogy nincs szabadtéri medencéje, holott tágas az udvara, elférne! Jó lenne, ha ezen elgondolkodnának a tulajdonosok! Igaz, hogy a Gránit Gyógy - és Élményfürdö közvetlen szomszédságában van, de ez nem ugyanaz. A kényelem az, ha a szállodának saját részlege van és nem kell közösködni a külsösökkel! Ami az étkezést illeti, maximálisan elégedettek voltunk. Félpanzió böséges svédasztalos rendszerben, kiváló ízvilág, változatos ételek, itt panaszra nem lehet ok. Dícséret illeti a szakácsokat és a konyhai, valamint a felszolgáló személyzetet! Udvariasak és kedvesek voltak. A játszószoba jól felszerelt, kisunokánk nagyon szeretett ott játszani. Tehát kisgyermekes családoknak is ajánlani tudom. Amit még külön díjazok, hogy nem hiányzott a vacsoráknál sem, sem pedig a bárban az élözene, ami sajnos sok helyen már csak a múlté! Mert szerintem úgy tökéletes a kikapcsolódás, ha az ember napközben pihen és relaxál, este pedig lehetöség van egy kis szórakozásra is. Továbbá, a szálloda a virágos Zalakaros szívében helyezkedik el, ez a legjobb elhelyezkedésü hotel.a városkában. Végezetül mi nagyon meg voltunk elégedve ezzel a szállodáva, és az említett kinti medence sem hiányzott mivel nem a legforróbb napokat töltöttük itt.

Szobatipp: Szerintem az udvarra nézö superior szobák és az erkélyesek.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. szeptember
3  Köszönet neki: Traveler761665
Györgyi B, a MenDan Magic Spa & Wellness Hotel alkalmazásában álló Értékesítési igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. augusztus 6.

Kedves Júlia!
Köszönjük szépen!
Visszavárjuk Önöket!

Értékelés időpontja: 2018. március 16.

Mindennel meg voltunk elégedve, csak ajánlani tudom másoknak is! A hotel elhelyezkedése a fürdő közelsége, valamint a buszállomás előnyös a távolabb lévő szállásoktól. A szoba is tökéletesen megfelelt. A személyzet udvarias és kedves volt.Nem tudom mennyire számit,de mi 2016-ban voltunk a szállodában.

Szobatipp: A déli oldalon található szobák csendesek. A vendégek sem zavarták egymást.
Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: Tourist707723

Nagyon köszönjük a kedves szavakat,reméljük hamarosan újra találkozunk!

Értékelés időpontja: 2018. február 13.

A szoba koszos volt, nem jár a szobákhoz a tusfürdő, a sampon, szobapapucs, A fűtés nem működött, jeleztük, de nem történt semmi. (Betegen érkeztünk haza.) A szálloda dolgozói nagyon kedvesek, de lassúak is egyben ( fél órát vártunk egy italra) Az étterem kinálata nem elég változatos (szinte kizárólag sertés és marha). Sajnos igen kellemetlen élményekkel távoztunk, mivel a minibár fogyasztást duplán számolták, két autót számoltak a parkolásnál.
A wellness részlege kellemes.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február
2  Köszönet neki: BiankaM130

Kedves Bianka!
Vegyel fel a szállodával a kapcsolatot legyen kedves,mert nem mi senkit sem szeretnénk megkárosítani anyagilag,ez ránk egyáltalán nem jellemző. A fűtésre nem volt soha panasz és a takarítás hiánya sem jellemző ránk,ha a helyszínen jelzi akkor tudtunk volna minden panaszukra válaszolni.

Értékelés időpontja: 2018. február 7.

Nagyon jól szervezett szálloda, mindenben a vendégek igényeit tartják szem előtt. Hosszú wellness nyitvatartás, hosszú reggeli és vacsoraidő óriási előny más hotelekhez képest! Az egész hotelnek van egy nagyon jó hangulata, fantáziadús wellness, étterem, bárok, sok növény. Kalapemelés pedig azért jár, mert a mindenhol előforduló problémás embereket (akik semmilyen szabályt nem tartanak be, viszont minden apróságot számon kérnek a személyzeten) hihetetlen türelemmel és udvariassággal kezelték. Sokadszor jártunk már itt, és változatlanul a legjobb szállodának tartjuk.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2018. február
1  Köszönet neki: Kovacs_couple

Nagyon köszönjük és visszavárjuk Önöket!

Értékelés időpontja: 2017. december 27. mobiltelefonon

A konyha nagyon jó. Nagyon ízletes volt minden. Kivéve a reggelinél a kávé, pedig külön kértünk.
A szobák tiszták és szépen felszereltek, bár a miénkhez nem tartozott erkély. Viszont bárhogyan csavartuk a fűtést hideg maradt a szoba és főleg a fürdőszoba.
A berendezés mintha 25 évvel ezelőttről maradt volna a szobákban és az egész épületben.
A mi szobánk időn túl készült el.
A személyzet udvarias, szakképzett.

Az ott-tartózkodás dátuma: 2017. december
4  Köszönet neki: EvaS5533