Értékelés időpontja: 2018. augusztus 15.

Ismét nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak voltak,mi egy 8 éves gyerekkel voltunk,minden nap volt legalább 3 féle gyerekétel amiből választhattott,persze mellette a többi nagyon sok és fínom fogás. Mind a gyerekjátszós,mind a kézműves foglalkozások nagyon jók voltak. Jó időben kimentünk a strandra,rossz időben a szállodai fürdőt használtuk. A felujított szobák nagyon szépek voltak. Hamarosan újra jövünk.

Szobákra vonatkozó tipp: minden szoba nagyon szép,a főépületi szobák hűvössebbek.
  • Ott-tartózkodás: 2018. augusztus, utazás jellege: családi
Köszönet neki: Rubi323
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 14. mobiltelefonon

Megérkezésünkor mellbe vágott a meleg mindenütt.A szobában a klíma folyik,áztatva az ágyat...A szoba koszos,poros,a wc büdös és pisis volt.A szállodára rá férne egy felújítás.A szobába nem volt bekészítve semmi...mindössze egy udvözlő italkát kaptunk,amit inkább hagyunk..A lenti welnessben erős a clórszag,mivel nem nyithatók az ablakok.A bejelentkezés nagyon nehézkes szinte csak a taj számot nem kérik el.Ahogy fentebb már írták én is hiányoltam a mini tusfürdőket.Az étel átlagos volt,de nagyjából finom.Sajnos egy 4 csillagos szállodától többet vártam,ennyi pénzért.Az italok,kávék borzasztó drágák...A szobában nincs toll,így az értékelést is nehezen tudtam kitölteni.A szobában nincs redőny csak egy leszakadt függöny...Én és a családom ide tuti nem térünk vissza.Marad a 2 jól bevállt marokkói és afrikai imádott szállodánk Egerszalókon:)))

Ott-tartózkodás: 2018. augusztus, utazás jellege: családi
1  Köszönet neki: molnarlia
Györgyi B, a MenDan Magic Spa & Wellness Hotel alkalmazásában álló Ügyvezető igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. augusztus 15.

Kedves Molnárlia! Mergtenné kérem,hogy megkeres minket telefonon vagy emailen. Semmi ehhez hasonló panaszt nem kaptunk a helyszínen. Szeretnénk kivizsgálni a panaszokat. Előre is köszönöm fáradozását.
email:SALES@MENDAN.HU VAGY 06-93-542-142 kÖSZÖNETTEL: Bödör Györgyi

Értékelés időpontja: 2018. július 18. mobiltelefonon

1 gyerekkel érkeztünk ide nyaralásunkat töltve. A szobánk tágas, azonban tetőtéri, erre nem számítottunk, szárítási lehetőség csak a fürdőszobában.A szoba átvételekor fürdő előtt padlószőnyeg felázva, egész héten átugráltuk az ismeretlen eredetű tócsát, szobalánynak jelezve nyugalommal megjegyezte, "náluk is mindig folyik a víz, ez ilyen".A szobák tessék-lássék módjára takarítva, a wc érkezésünkkor kellemetlen vizelet szagú.A rozsdás szaniter részek koszos érzést keltenek az emberben. A wellness tetszett, kellemes meleg víz, a sodró részt is élveztük. Az ételek minősége átlagos, számunkra a húsételek kemények, rágósak voltak, gyerekrészlegen hiányoltuk a főzeléket legalább 3 naponta lett volna, de mindig tészta, rántott valami és sültkrumpli. A pincérek kedvesek, kivéve egy ősz hajú 50-es férfit, akinek minden napra volt egy "kedves" megjegyzése számunkra. Mi is gyerekkel érkeztünk, de rendkívül zavart a sok más szülő futkározó gyereke az étteremben, veszélyes mikor a forró levessel az asztalhoz sétálva fogócskáznak körülöttem, bár ez szülői kompetencia, nem a szálloda hibája. A zene kellemes a vacsorához. Tetszett az esti mozizás, filmvetítés, a kislányunk élvezte. Összességében, jó volt, de ilyen árban már több helyen voltunk sokkal kellemesebb környezetben.

Ott-tartózkodás: 2018. július, utazás jellege: családi
1  Köszönet neki: OrsolyaB118
Értékelés időpontja: 2018. június 18.

Kiváló véleményeket hallottam már a hotelről, és ezt 98%-ban alá is támasztotta. Két negatívumot emelnék ki: az egyik a parkolás kérdése, amely éjszakánként, autóként 900,-, és tulajdonképpen semmi extrával nem jár. A másik, amit a négy csillagos szállodáknál megszoktunk a mini szappanok és a tusfürdők hiánya, amely -nem megléte- érdekesség volt.
De beszéljünk a pozitívumokról inkább: Már a megérkezésünk pillanatában üdvözlőitallal fogadtak minket - ez manapság már sok helyen el szokott maradni. Rendkívül segítőkészek voltak a recepción, kiemelném Vörös Dominiket, akinek a munkakörébe egészen biztosan nem tartozott bele, az autómba a biciklik besegítése - ezt a gesztus jelentősen emelte az értékelésemet. A szoba tiszta, felújított. Az étkezés kifogástalan, nagyon kedves felszolgálókkal és séffel találkoztunk. Az élőzene a vacsora mellé - páratlan. Az ételek minősége is kiváló. A hotel elhelyezkedése: abszolút városközponti, a fürdő bejáratával szemben helyezkedik el. Ettől függetlenül (csak) beltéri (!) wellness részleget alakítottak ki benne. Rossz idő esetén kíváló alternatíva. Sok-sok mindent fel tudnék sorolni, de érdemesebb inkább ellátogatni Zalakarosra, ahol a város nívójához szorosan hozzátartozik a Mendan Magic Hotel. Mindenkinek ajánlom, mert nem az a hely, ahol csalódni fogunk!

Szobákra vonatkozó tipp: Mindenképpen a fürdő irányába nézzen a szoba, sokkal szebb a kilátás, és csendesebb is. Illetve a kilátás miatt is.
  • Ott-tartózkodás: 2018. június, utazás jellege: páros
2  Köszönet neki: Chris7600
Györgyi B, a MenDan Magic Spa & Wellness Hotel alkalmazásában álló Értékesítési igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. augusztus 6.

Köszönettel vettük értékelésüket.
Parkolásra 2 lehetőség is van a szállodában.
1: Ingyenes nem örzőtt parkoló,2: Sorompóval,kamerával ,biztonsági őrrel őrzött parkoló,ezért kell csak fizetni.
A mini tusfürdők helyett tusfürdő és szappan adagoló automaták vannak elhelyezve.
Nagyon örülünk,hogy jól érezték magukat nálunk és szeretettel várjuk vissza Önöket.

Értékelés időpontja: 2018. május 22.

A hazai szállodák közül a nagy kedvencem. Itt mindig tökéletes a kikapcsolódás és kedves a személyzet. A szobák tágasak, tiszták és a wellness rész is nagy. Az ételek ízletesek és nagyon széles a választék. Esténként programot biztosítanak a szálló vendégei számára. Kiemelném még a remek szauna szeánszokat, amiket az ember ingyen, illetve némelyiket pár száz forintért veheti igénybe. Minden évben több alkalommal meglátogatjuk, de itt még sosem ért csalódás.

Ott-tartózkodás: 2018. április
3  Köszönet neki: tszjk

Köszönjük szépen! Szerettel várjuk vissza Önöket.