Értékelés időpontja: 2018. szeptember 30.

2 éjszakát töltöttünk a hotelban. A szoba nagyméretű, tágas, jól berendezett. A személyzet kedves, udvarias,barátságos, de nem tolakodó. Az ételek finomak és bőségesek voltak. Nagy pluszpont a welness részlegért! A szaunaceremóniák kihagyhatatlanok "Tibi" szaunamester remek hangulatot teremtett nemcsak a magyar, de a külföldi vendégeknek is. Biztosan visszatérünk!

Szobákra vonatkozó tipp: Ne tetőtéri szobát válasszanak!
  • Ott-tartózkodás: 2018. szeptember, utazás jellege: páros
Köszönet neki: gyongy2016
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 13.

Kellemes szálloda már többször jártunk itt.Több szobát kipróbáltunk,utoljára egy szépen felújított szobát kaptunk.A wellness részleg tökéletes.Az étterem megfelelő,finom ételek figyelmes személyzet.Szép harmonikus környezet.Bármikor visszamennénk!

• Ott-tartózkodás: 2018. május, utazás jellege: páros
Köszönet neki: Sightseer815160
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 19. mobiltelefonon

Nászúton voltunk,nem csalódtunk.az ételek finomak voltak,és bőségesek,a bárban a kiszolgálás remek.voltak szórakozási lehetőségek,darts,x-box,biliárd.a welness részlegen y nagy medence jó kis élmény volt

Ott-tartózkodás: 2017. november, utazás jellege: páros
Köszönet neki: Wanderer746472
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 15.

Ismét nagyon jól éreztük magunkat. Az ételek nagyon finomak voltak,mi egy 8 éves gyerekkel voltunk,minden nap volt legalább 3 féle gyerekétel amiből választhattott,persze mellette a többi nagyon sok és fínom fogás. Mind a gyerekjátszós,mind a kézműves foglalkozások nagyon jók voltak. Jó időben kimentünk a strandra,rossz időben a szállodai fürdőt használtuk. A felujított szobák nagyon szépek voltak. Hamarosan újra jövünk.

Szobákra vonatkozó tipp: minden szoba nagyon szép,a főépületi szobák hűvössebbek.
  • Ott-tartózkodás: 2018. augusztus, utazás jellege: családi
Köszönet neki: Rubi323
Értékelés időpontja: 2018. augusztus 14. mobiltelefonon

Megérkezésünkor mellbe vágott a meleg mindenütt.A szobában a klíma folyik,áztatva az ágyat...A szoba koszos,poros,a wc büdös és pisis volt.A szállodára rá férne egy felújítás.A szobába nem volt bekészítve semmi...mindössze egy udvözlő italkát kaptunk,amit inkább hagyunk..A lenti welnessben erős a clórszag,mivel nem nyithatók az ablakok.A bejelentkezés nagyon nehézkes szinte csak a taj számot nem kérik el.Ahogy fentebb már írták én is hiányoltam a mini tusfürdőket.Az étel átlagos volt,de nagyjából finom.Sajnos egy 4 csillagos szállodától többet vártam,ennyi pénzért.Az italok,kávék borzasztó drágák...A szobában nincs toll,így az értékelést is nehezen tudtam kitölteni.A szobában nincs redőny csak egy leszakadt függöny...Én és a családom ide tuti nem térünk vissza.Marad a 2 jól bevállt marokkói és afrikai imádott szállodánk Egerszalókon:)))

Ott-tartózkodás: 2018. augusztus, utazás jellege: családi
1  Köszönet neki: molnarlia
Györgyi B, a MenDan Magic Spa & Wellness Hotel alkalmazásában álló Ügyvezető igazgató válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. augusztus 15.

Kedves Molnárlia! Mergtenné kérem,hogy megkeres minket telefonon vagy emailen. Semmi ehhez hasonló panaszt nem kaptunk a helyszínen. Szeretnénk kivizsgálni a panaszokat. Előre is köszönöm fáradozását.
email:SALES@MENDAN.HU VAGY 06-93-542-142 kÖSZÖNETTEL: Bödör Györgyi